Sayfa 168/168 İlkİlk ... 68118158166167168
Arama sonucu : 1342 madde; 1,337 - 1,342 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Bu tadil, GLYHO Esas Sözleşmesinde mi oldu sayın gundem?

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bu tadil, GLYHO Esas Sözleşmesinde mi oldu sayın gundem?
    Sayın kerrake Naturelgaz. Sayın kerrake yanlış hatırlamıyorsam ,10'nun üzerinde sözleşme tadilatı yapılmış, bu madde özellikle kafama takılmıştı.
    Yine kafama takılan, bundan yaklaşık 3-4 ay önce bir kaç farkı basın yayın organlarında GlYHO sayın KM yerine Sayın Koç ' larin olsaydı buralarda olur muydu, diye paylaşımlar okudum. Bu paylaşımların doğruluk derecesini bilmiyorum. Ama son günlerdeki Koç grubun ykbank %40,'ni 8 milyar dolara satmak için görüşmeler yapıyor oluşları bende acaba gerçekleşebilir mi diye sormama neden oldu.
    Yine daha öncede kafama takılan konu: Sayın KM tarafindan bir çok kez Gph satışı için görüşmeler yapıldığı, ama sayın KM bizzat ağzından ne Naturelgaz ne consus enerjinin tamamının satışı hakkında bir demecini duymadım. Hatta bunu doğrular cinsten, " Gph ,1,5; milyar dolara satarım, ama Naturelgaz'a 2 milyar dolar verseler de satmam "sözünü unutmam.
    Bence önemli olan olası GPh satışı gündeme gelirse enerji ve İstanbul portföy ve ağırlıkta olan teknoloji alana kayış mi olacak.. Kim bilir?

3.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bu tadil, GLYHO Esas Sözleşmesinde mi oldu sayın gundem?
    Sayın kerrake bu aynı zamanda yeni bir oluşumun haberciside olabilir. Böyle bir anlamda çıkabilir. Saygılarımla

4.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Sayın kerrake bu aynı zamanda yeni bir oluşumun haberciside olabilir. Böyle bir anlamda çıkabilir. Saygılarımla
    Naturelgaz hakkında pek bilgim yok. Paylaşımınız benim de ilgimi çekti. Esas Sözleşme'ye baktım. Olay şu: Naturelgaz 2005'te Çalık Enerji ile Altındağ Grubu'nun (Goldenberg ailesi kuruluşu) yüzde 50'şer hissesi ile kurulmuş. Sizin paylaşımınızdaki açıklamalar o döneme ait veriler. Sanırım daha sonra GLYHO tarafından satın alınmış. Esas Sözleşme'de ilk kuruluş bilgileri kalmış. Anladığım bu.

5. Tl bazlı zirveye yaklaştı ve çok sağlam duruyor.
    Zirve kırılımıyla birlikte..
    100.xxx hisselerimizi ek alımlarla 200.xxx a çıkarmaya kararlıyız.
    Ucuz hisse kalmadı. 16.xx mi neydi tl bazlı zirve. Bekliyoruz.

6. aylıkta 13.97 önemli olsa da 13.64 üzerinde kalması önemli.. eğer bu ayı bu seviye üzerinde kapatırsa aylık taramalarda kendine güzel bir yer bulabilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 168/168 İlkİlk ... 68118158166167168

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •