Sayfa 243/243 İlkİlk ... 143193233241242243
Arama sonucu : 1938 madde; 1,937 - 1,938 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    üstadım eline,koluna sağlık...zahmet vermişin feyz aldık ilminden,irfanından..sağolasın..ve çok haklısın milletin elindeki o 300-500 lotun bile peşindeler..hadi bunlar şeref yoksunuda japonları nasıl benzettiler kendilerine oda hayret..üstadım ben grafik pek çözemem şu cahil derki 356 seviyesi artık yeni kanala girer tasdikimidir...sana zahmet parmaklarını birdaha meşgul edersen bahtiyar edersin...selametle...
    3,56 $ değeri ,12 senedir gelip takıldığı Brisa Borsa fiyatı. Burasını direnç olarak algılatma çabaları net.

Ancak, bunun mümkün olmadığının analizini koyduk işte.

Şirketimizin 29 Mayıs 2024 tarih ve 2024/17 sayılı Yönetim Kurulu kararına göre; Sermaye Piyasası Kurulu'nun ("Kurul") 07.06.2013 tarihli ve 28670 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Kira Sertifikaları Tebliği (III-61.1) ("Tebliğ") çerçevesinde, Şirketimiz Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin fon kullanıcısı ve/veya kaynak kuruluş olarak yer alacağı, Katılım Varlık Kiralama A.Ş.'nin (Katılım VKŞ) ihraççı olarak yer alacağı yapıda, 5.000.000.000 TL (BeşMilyarTürk Lirası) (bu tutar dâhil) ihraç tavanı ile sınırlı olarak tertipler halinde satılmak üzere, Tebliğ'in 4 ile 6.maddeleri çerçevesinde Tebliğ'de öngörülen yönetim sözleşmesine dayalı kira sertifikası türünde, çeşitli vadelerde ve şartlarda, yurt içinde Türk Lirası cinsinden halka arz edilmeksizin tahsisli olarak ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak üzere kira sertifikası ihraç edilmesine, bu amaçla gerekli sözleşmelerin imzalanmasına, Sermaye Piyasası Kurulu ve ilgili diğer makamlara gerekli başvuruların yapılmasına ve kira sertifikası ihracı ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak ilgili olan her türlü iş ve işlemlerin yürütülmesine karar verilmiştir. (İşbu açıklamamız ile açıklamamızın İngilizce çevirisinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.)
    "daha bir şey yok..niyetimiz bu" demişler sadece.. Şirkete finansman sağlar, olumlu algılanabilir.

2. Eline sağlık üstadım zahmet verdik...inşAllah o direnci kırdığı günleri beraber görürüz bu patlakSA nın

Sayfa 243/243 İlkİlk ... 143193233241242243

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •