Sayfa 454/454 İlkİlk ... 354404444452453454
Arama sonucu : 3629 madde; 3,625 - 3,629 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Aşağıdaki linkte belirtilen, Şubat 2024 tarihli haberi okuyunca sorma ihtiyacı hissettim.

https://www.ekonomim.com/ekonomi/ele...-haberi-731413

Zoren'e de sordum, cevap geldi; Zoren'in cirosunda hanelerin ve küçük işletmelerin payı yaklaşık %36'dır.

Haberi dikkatlice okumanızı tavsiye ederim!
     Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Şu an bilemiyoruz, belki de enerji ve elektrik sektöründeki en iyi bilançolardan birini getirecek ilk çeyrekte, ama dediğiniz gibi hisse pek normal bir hisse değil....ne yapacağı belirsiz.Bu kadar aşağı yönlü debelenmesi, sanki iyi bir bilanço gelecek de, hisseden atabileceklerini atmaya çalışıyor gibi bir görüntü hakim..

ANZ , bu karakterle tek başına sayılmaz , mesela Odaş ın patronları da ANZ den aşağı değildir, hisseye girmiş olanların devamlı canına okurlar..
    Evet Sayın Loruhlano şahsen lot sayısına takviye yapayım diyorum ama zalime güvenmiyorum bıktırdı.ANZ kazansın bizde havamızı alalım olacak Bir şeyler ama ne olacak ????? !!!!! Haber akışı ile hisseyi yukarı sürer burada en önemli faktör bence blanço olacaktır Ceo sinan ekrana çıkar ve ayarı verir.
    Son düzenleme : kafkaskartalı; Dün saat: 18:45.

Bilançoyu göndermeyi geciktirip, hisseyi, endeksle birlikte aşağı salıyorlar, bu da ayrı bir karaktersizlik sistemi...

Halka arz için beklemekte olan şirket sayısı 80 e çıktı, hem de bu havada, bakalım nasıl sıkıştıracaklar hepsini 31.12.2024 e kadar ??

Endeksten daha hızlı aşağılara düşen bir Zoren izliyoruz, acaba endeks 7000 puanlara inse Zoren kaça kadar inecek ??

5. Bravo ANZ kendine yakışanı yapıyorsun!

Çok zengin, kudretli ve şöhretlisin yine de yerinde olmak istemezdim.!

Bugün ki düşüşte iyi haber göndermeden düşürdün darıldım sana
    Ama biz seni öyle bilir öyle tanırız, kendine göre ceo ayakkabı bulmuşsun tam kalıp oturmuş.

Böyle devam.

Diyeceksiniz ki ne saçmalamışsın? bu hisse de ciddi yazılacak bir şey var mı?
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 454/454 İlkİlk ... 354404444452453454

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •