Sayfa 393/393 İlkİlk ... 293343383391392393
Arama sonucu : 3140 madde; 3,137 - 3,140 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Venezuela'daki altın'larıda Türk şirketleri çıkaracakmış. Bunların içinde CANTE de var mı acaba ?
    CANTE , bir termik santral. Yerli kömür ile elektrik üretimi yapıyor.
    Venezuelladaki petrol işi ne alaka derken ve bunu anlamaya çalışırken, altın işi çıkmasın bir de.
    Hepten beynimiz yanar.

2. Sayın regal, ve sayın egeduk zorla, altın, aramacı çıkarmacı yapacanız bizim kömürle elektrik, üreten çapsız şirketimizi altın, atama çıkarma işi çok başka birşey ne alaka diye sorarım? Maden işi nere elektirik, üretim, nere ikisi, farklı, iş kollları, yaff

3.  Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Sayın regal, ve sayın egeduk zorla, altın, aramacı çıkarmacı yapacanız bizim kömürle elektrik, üreten çapsız şirketimizi altın, atama çıkarma işi çok başka birşey ne alaka diye sorarım? Maden işi nere elektirik, üretim, nere ikisi, farklı, iş kollları, yaff
    Yazımı dikkatlice okursanız, altın işi var veya olacak diye yazmadım.
    Hatta kömür ile elektrik üretimi ile petrol işi ne alaka tadında yazdım.

Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Sayın regal, ve sayın egeduk zorla, altın, aramacı çıkarmacı yapacanız bizim kömürle elektrik, üreten çapsız şirketimizi altın, atama çıkarma işi çok başka birşey ne alaka diye sorarım? Maden işi nere elektirik, üretim, nere ikisi, farklı, iş kollları, yaff
    Sayın Vosbaga, bu işlerde çap geçmiyor artık daha doğrusu aranmıyor.. işten anlamakta gerekmiyor. Bu işi kim alırsa alsın, o da taşerona verecek. bu işler ihtisaslaşmış işlerdir. işi alırsın ama, o işi yapacak standartlara uyan firmaya verirsin. örneğin, yarın cante petrol işine başlarsa. oda ihtisaslaşmış bir firmaya verecek, oradan da satın aldığı başka bir firma ile satacak. siyasete yakın olanlar, bu işleri alırlar. tabi hükümetle birlikte yerler. bu işler hep böyledir. şu anda venezuela altın işini de türklere verdi. acaba dedik oradan da bir şey gelir mi. tabi şu anda ondan önemli konumuz 28 temmuzda Maduro nun tekrar seçilmesi

Sayfa 393/393 İlkİlk ... 293343383391392393

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •