Sayfa 660/660 İlkİlk ... 160560610650658659660
Arama sonucu : 5279 madde; 5,273 - 5,279 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bakan Şimşek, konut fiyatlarının düşmesine katkı sağlayacak projeyi açıkladı.

◻️Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kentsel dönüşüm ve konut arzını artırmak için önemli bir adım olarak değerlendirilen yeni düzenleme hakkında bilgi verdi.

◼️Bakan Şimşek, açıklamasında; Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) hazırladığı "Proje Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun" (Proje GYF) kurulmasına ilişkin düzenlemede, son aşamaya gelindiğini belirtti.

◻️Şimşek, bu düzenleme ile gayrimenkul yatırım fonlarının, gayrimenkul projelerine yatırım yapmasının önünün açılacağını ifade etti. Şimşek, bu adımın; Konut arzının artması ve konut fiyatlarının daha ulaşılabilir hale gelmesi açısından önemli olduğunu vurguladı.

Dolaylı yoldan bizide etkileyebilecek bir haber diye düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by BERKOSANN Yazıyı Oku
    3,2milyonluk çin yuanı kredisi niye çekilmiş, bilançoda yazıyor. İlginç , yeni yatırımlarmı yoksa çindee
    berkosan uygun gördüğü her yerde satın alma veya ortaklık kurma yapabilecek finansal yapıya sahiptir....ileride bu tür haberleri duyabiliriz...eğer bu tür bir şey yapmaz ise de sürekli karlılığı artacağı için bedelsiz potansiyeli çok artacak...1-3 yıl içinde bu hisseyi artık bedelsiz potansiyeli için bile olsa alacak yatırımcılar olacaktır...piyasamız küçük sermayeli , kar eden ,finansalları güçlü ve bedelsiz potansiyeli olan hisseleri çok seviyor...o sevgi sırasında fk ,pd gibi rasyoları uçabiliyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by BERKOSANN Yazıyı Oku
    3,2milyonluk çin yuanı kredisi niye çekilmiş, bilançoda yazıyor. İlginç , yeni yatırımlarmı yoksa çindee
    Bu soruyu sorabilmek için sabahtan beri arıyorum şirketin yatırımcı ilişkilerini, kimse açmıyor

4. NCM INVESTMENT son iki iş gününde Kuvety merkezli yatırım firması kemiksiz alımda bakalım...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    NCM INVESTMENT son iki iş gününde Kuvety merkezli yatırım firması kemiksiz alımda bakalım...ytd
    İnşallah güzel gelişmelere vesile olur

6.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Bu soruyu sorabilmek için sabahtan beri arıyorum şirketin yatırımcı ilişkilerini, kimse açmıyor
    Normal hiçbir zaman muhatap bulamıyoruz solucan gibiler hemen kayboluyorlar

7. Aradığınızda numaranızı bırakacaksınız,dönüş yapıyorlar..
    5-6 kez görüştüm şirketle..

Sayfa 660/660 İlkİlk ... 160560610650658659660

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •