Sayfa 545/545 İlkİlk ... 45445495535543544545
Arama sonucu : 4359 madde; 4,353 - 4,359 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kazanmaliyim Yazıyı Oku
    Söz konusu deva olduğunda bu olasılıkta mümkün sanki...
    OOOO hoş geldiniz hoşgeldiniz nerelerdeydiniz temettücüler imtiyazcılar felaket tellalları geçen hafta tavan tavan çıkınca göremediydik sizleri burada özlettiniz kendinizi bugün düştü hisse doya doya yazın hatta bir haftanın acısını çıkartın hadi bakalım kolay gelsin

2.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    OOOO hoş geldiniz hoşgeldiniz nerelerdeydiniz temettücüler imtiyazcılar felaket tellalları geçen hafta tavan tavan çıkınca göremediydik sizleri burada özlettiniz kendinizi bugün düştü hisse doya doya yazın hatta bir haftanın acısını çıkartın hadi bakalım kolay gelsin
    devre kestik. devre kesici kalkana kadar bir fincan papatya çayı içeceğim. Sizede öneririm.

3.  Alıntı Originally Posted by kazanmaliyim Yazıyı Oku
    devre kestik. devre kesici kalkana kadar bir fincan papatya çayı içeceğim. Sizede öneririm.
    Ben de kına öneriyorum, tam zamanı
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ben de kına öneriyorum, tam zamanı
    bunu şirkete söyleyeceksiniz bana değil . Bunlara ben sebep olmuyorum. Benimlede uğraşmayın.

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Ben paraşütle 80 sonra paraşütsüz 40 lara gelir diyorum ürkmeseler 30 daha zorlasalar tek haneler gösterebilir sanki
    O kadar değil,o seviyeler geride kaldı.Ama 2Ç,3Ç ve 2024 bilançolarına kadar iniş çıkışlar olacak.Mesele Mehmet Şimşek'in baz etkisi ile enflasyonun düşüyor gözükmesi ve turizm döviz girdileri ile MB rezervleri artışı bittikten sonrası sonbaharda ekonomide gerçekten iyiye gitme söylemi inandırıcı olacak mı. Bazılarının öngördüğü kötü senaryolarda DEVA nerelere iner düşünmek istemiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Ben paraşütle 80 sonra paraşütsüz 40 lara gelir diyorum ürkmeseler 30 daha zorlasalar tek haneler gösterebilir sanki
    O ancak Mehmet Şimşek istifa eder ve ekonomi çökerse olur. Tabi böyle tehlike ortaya çıkarsa Türkiye tam ABD nin kucağına oturur ve İran karşı her şey olabilir

7. F16/blok 70 Türkiyeye veriliyor haberi önemli

Sayfa 545/545 İlkİlk ... 45445495535543544545

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •