Sayfa 998/998 İlkİlk ... 498898948988996997998
Arama sonucu : 7984 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Birde ilave olarak Meşhur Mensa patronu ile alakalı bizim patronun yaptıklarıda sanki birbirine benziyor.Ne hikmetse Yeniden Değerlendirme iki patronda yapmıyor.İki Fabrikada yangınların çıkması ( ÇBS 15.10.2019 Mensa 02.04.2020 )iki şirkette iflas davası olması ama nedense iflas etmemesi iki firmanında gayrimenkul firmaları olması,İki patronun yatırımcıyı bilerek mağdur etmesi VS VS
    Bakalım ikisinin sonu nasıl olacak

2.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    Birde ilave olarak Meşhur Mensa patronu ile alakalı bizim patronun yaptıklarıda sanki birbirine benziyor.Ne hikmetse Yeniden Değerlendirme iki patronda yapmıyor.İki Fabrikada yangınların çıkması ( ÇBS 15.10.2019 Mensa 02.04.2020 )iki şirkette iflas davası olması ama nedense iflas etmemesi iki firmanında gayrimenkul firmaları olması,İki patronun yatırımcıyı bilerek mağdur etmesi VS VS
    Bakalım ikisinin sonu nasıl olacak
    memsa gitti tekrar geldi ...tekrar gitti
    aynı performans printaşdan bekliyoruz...... .

3.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    Merhabalar,
    Hayaller güzeldir ama önemli olan bizim patronun hayalleri nasıldır
    Balat hisse ile bizim çbsbo,printaş hissesi ile aynı olabilir mi Zamanında 325TL olan Balat 0,29 kuruşlara inmişti.Şuan 43,56 TL yi gördü.Uzun vadede 325 TL leri göreceğine inanıyorum YTd Ama elimde hiç Balat hissesi yok sadece takip ediyorum .Bizim patronumuz Çavuşoğlu Hisseyi bilinçli kapatıp uzun süre hisseyi farklı hesaplardan toparlayıp Sonrasında Hisseyi Yüksek fiyatlara getirip satabilirmi? Mesela çok eskiler iyi bilir sanki önceden ÇBSBO 300 rakamları görmüş . Eger Açılırsa Pik niktosı olan rakamı görebilirmiyiz.Patronların karakterli aynı ise olabilir
    2 onur 2 konuya daha hakim 300 TL rakamlar olurmu sence.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 konuya daha hakim 300 TL rakamlar olurmu sence.

O zamanlar şirketin piyasa değeri 300 dolar (1lotu)civarında idi dolar kuru 60 kuruş civarındaydı şirket 2009 yılında toplam 260 kez sermayesini artırdı hiç bir iş yapmasada şirket varlık ları değerleme yapılsa o güne göre 300 dolar bölü 260 kez semayesini artırdığı düşünür sek 1.1 dolar civarı değer çıkar bu değer misal değer emsal değil 15 yıl öncesine ait yani 2009 yılı için enflasyon hesabı yaparsa maliyeye göre ne olur fiyatı birde bağımsız denetim kuruluşlarınca yapılan denetimlerde değerleme sonucu emsallerde göz önünde bulundurarak şirketin varlıklarının değeri adil bir şekilde hesaplanacaktır umarım SPK umarım bu on yılın hesabını patronlara adil bir şekil de soracaktır. Bu zamana kadar olan sessizliğin gizliliğin sebebi buymuş deriz hayırlısı olur inşallah. Bir adım hiç ten iyidir.

5. Zaman insanlar için çok önemli anın hesabı ve geleceğin kaygısı tebrik edenler takdir edenler veya etmeyenler sonuç bugün nerdesin ve gelecekte nerede olacaksın bilmesende yol uzun yürüsende yürümesende ne düşüncelerin nede yolların sonu var tarih yazar sen nerede olduğunu bulursun ömrün yettiği yere kadar.

6.  Alıntı Originally Posted by ntatli34 Yazıyı Oku
    Merhabalar,
    Hayaller güzeldir ama önemli olan bizim patronun hayalleri nasıldır
    Balat hisse ile bizim çbsbo,printaş hissesi ile aynı olabilir mi Zamanında 325TL olan Balat 0,29 kuruşlara inmişti.Şuan 43,56 TL yi gördü.Uzun vadede 325 TL leri göreceğine inanıyorum YTd Ama elimde hiç Balat hissesi yok sadece takip ediyorum .Bizim patronumuz Çavuşoğlu Hisseyi bilinçli kapatıp uzun süre hisseyi farklı hesaplardan toparlayıp Sonrasında Hisseyi Yüksek fiyatlara getirip satabilirmi? Mesela çok eskiler iyi bilir sanki önceden ÇBSBO 300 rakamları görmüş . Eger Açılırsa Pik niktosı olan rakamı görebilirmiyiz.Patronların karakterli aynı ise olabilir
    Neden balat bizim borsadan atılmamızdan bir kaç ay önce borsaya girmiş printaş 300 doları balat 110 doları görmüş printaş %65 balat %12 civarı tahsisli yapmış ya printaş gibi borsadan atılırsa bunuda düşünmüş olman lazım biz on yıldır borsa dışındayız onlar 11 yıldır borsada printaş balat borsanın ne olduğunu bilmezken 1996 dan 2013 e kadar borsadaydı 17 yıllık borsa tecrübesi var 10 yıldır borsa dışında ama halka açık ve ne yaptığını bilmediğimiz şirketin züğürt ağasımıyız yoksa ne adını sen koy.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Neden balat bizim borsadan atılmamızdan bir kaç ay önce borsaya girmiş printaş 300 doları balat 110 doları görmüş printaş %65 balat %12 civarı tahsisli yapmış ya printaş gibi borsadan atılırsa bunuda düşünmüş olman lazım biz on yıldır borsa dışındayız onlar 11 yıldır borsada printaş balat borsanın ne olduğunu bilmezken 1996 dan 2013 e kadar borsadaydı 17 yıllık borsa tecrübesi var 10 yıldır borsa dışında ama halka açık ve ne yaptığını bilmediğimiz şirketin züğürt ağasımıyız yoksa ne adını sen koy.
    adini ne koysak açaba ben çıkamadım işin içi den.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    adini ne koysak açaba ben çıkamadım işin içi den.
    Nerden bakarsan bak nasıl düşünürsen düşün vallahi ben de çıkamıyorum işin içindenden .Bizim patron çok uyanık biri diyelim hisseleri sattı gitti kendi tezgahını kurdu çbs olmasada bir çok tezgah kurup tıkır tıkır çalıştırır çbsyi kim yönetirse yönetsin hisseleri boşaltmışsın neden dönüpte tahsisli sermaye artırımına katıldın madem kötü batık bir şirketi adımı batmış şirketmi batmış değerli olan neydi geriye döndün ne işler yaparsın be patron bu kadar sesizlik insana ağır gelir çatlarsın nazara gelirsin vallahi hacı hocalarda fayda etmez spk seni bekliyor bist izahnameyi bekliyor mkk ortaklarını açıklamanı bekliyor kıpırda artık ya her şey uçtu gitti yerinde duran bir tek sen kaldın.Offff of

Sayfa 998/998 İlkİlk ... 498898948988996997998

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •