Sayfa 851/851 İlkİlk ... 351751801841849850851
Arama sonucu : 6804 madde; 6,801 - 6,804 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Alan satan yavaş yapmalı her işi…
    zamana yayınca ortalama kendiliğinden oluşuyor. zaten mutat alım yapanların acelesi olmaz ki...
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,304
     Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    zamana yayınca ortalama kendiliğinden oluşuyor. zaten mutat alım yapanların acelesi olmaz ki...
    Gavurlar buna "dolar cost averaging" derler..

Her ay duzenli alimlarla biriktirme tarzinda nereden aldiginin hic bir onemi olmuyor...

Bundan sonra ben de temettuleri alip 10 a bolecegim her hafta cuma gunu saat 17.30 da fiyata bakmadan 1/10 ekleyecegim.

Bu sekilde alimlarim 10 hafta yani yaklasik 2.5 ay surecek, ortalama bir maliyet cikacak.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gavurlar buna "dolar cost averaging" derler..

Her ay duzenli alimlarla biriktirme tarzinda nereden aldiginin hic bir onemi olmuyor...

Bundan sonra ben de temettuleri alip 10 a bolecegim her hafta cuma gunu saat 17.30 da fiyata bakmadan 1/10 ekleyecegim.

Bu sekilde alimlarim 10 hafta yani yaklasik 2.5 ay surecek, ortalama bir maliyet cikacak.
    geçmiş mesajlarımdan birinde sizin için piyasanın kurdu demiştim. iş bileni nerde görsem kısa sürede tanırım. saygılar, dikkatle takipteyim, ben büyük resme odaklandım öyle balıkla, Ahmet abiyle falan dikkatim dağılmaz.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

4. Beyblade çizgi filminde Kai diye bi çocuk vardı. Hiç konuşmazdı, konuştu muydu kitabın sonundan konuşurdu.
    Sonradan öğrendim ki Nikkei'nin en sağlam temettüleri Kai reise akıyormuş.

Sadece uzun vadeciler okur, yazmaz!
    https://images.app.goo.gl/zG38KrgJ9dsr26MU9

Sayfa 851/851 İlkİlk ... 351751801841849850851

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •