Sayfa 445/445 İlkİlk ... 345395435443444445
Arama sonucu : 3557 madde; 3,553 - 3,557 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Daha önce 2002/2005 yılında Vestel hissesi aldım yaklaşık 4 yıl taşıdım, Bist rekor üzerine rekor kırarken lanet edip zararına sattım.

Tamam ben kaybettim, benim gibi çok zarar eden oldu, bu yüzden o tarihten beri ne benim evime ne de yakınlarımın evine asla Vestel girmedi, abartısız o tarihten beri en az benim aldığım beyaz eşya sayısı minimum 20 adettir..

Çünkü yatırımcısına bunu yapan şirketin beyaz eşyasına asla güvenemezdim.

Şimdi yıllardan sonra bakıyorsun 1 adım ileri gitmemiş, 25 yıldır yatırımcıyı sömürmüşsün, attığın her KAP'ta hisseyi aşağıya basıyorsun, böyle devam et, bu dünya sana da kalmaz, ama yaptıkların da asla unutulmaz ve silinmez.

Zoren'im olmasına rağmen ne kendim ne de çevreme Zoryen'in halka arzına katılmayacağım ne olursa olsun.

Her şeyden dürüstlük ve ahlak gelir, itibarlı adamların şirketine bakıyorsun şirketini desteklemek için neler yapıyor bu düşürmek için her türlü kötülüğü yapıyor.

''şirketler patronlarının elbisesini giyer''

bir adamın ne kadar karakterli olduğunu şirketine bakarak anlayabilirsin ..

25 yıllık borsa hayatım da beni hiç yanıltmadı...
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

2.  Alıntı Originally Posted by analizz Yazıyı Oku
    ''şirketler patronlarının elbisesini giyer''

bir adamın ne kadar karakterli olduğunu şirketine bakarak anlayabilirsin ..

25 yıllık borsa hayatım da beni hiç yanıltmadı...
    Bende bile bile lades dedim.!

Daha önceleri de bir çok kez bu hisseye yatırım yaptım, tabi ki ANZ efendi hep öptü bizi.

2003 ten beri takibimde olan bu hisseye tamam, bu kez farklı dedim, borcunu azaltıyor, kara geçiyor, yenilebilir enerjiye yatırım yapıyor, halka arzı var vsvsvs.

Şimdi ne zaman olumlu haber açıklasa hisseyi eksileri gösteriyor, günlükçü değil yatırımcıyız, ama hem moral bozuluyor hem de imajına ne kadar zarar verdiğinin farkında değil diyeceğim ama bu mümkün değil demek ki umrunda değil, bile bile yapıyor.

ABD ve Avrupalı şirketlere bakıyorsun hisselerine yatırımcı gelsin diye neler yapıyorsa, bizim şark kurnazları tam tersini yapmaya ant içmiş.

Moral bozuluyor ama katolik nikahı yaptık ne olacaksa hep birlikte olacak..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Bende bile bile lades dedim.!

Daha önceleri de bir çok kez bu hisseye yatırım yaptım, tabi ki ANZ efendi hep öptü bizi.

2003 ten beri takibimde olan bu hisseye tamam, bu kez farklı dedim, borcunu azaltıyor, kara geçiyor, yenilebilir enerjiye yatırım yapıyor, halka arzı var vsvsvs.

Şimdi ne zaman olumlu haber açıklasa hisseyi eksileri gösteriyor, günlükçü değil yatırımcıyız, ama hem moral bozuluyor hem de imajına ne kadar zarar verdiğinin farkında değil diyeceğim ama bu mümkün değil demek ki umrunda değil, bile bile yapıyor.

ABD ve Avrupalı şirketlere bakıyorsun hisselerine yatırımcı gelsin diye neler yapıyorsa, bizim şark kurnazları tam tersini yapmaya ant içmiş.

Moral bozuluyor ama katolik nikahı yaptık ne olacaksa hep birlikte olacak..
    Sayın Çiftçi aynı durumdayız çok hisse kaçırdım bizi esir aldı bir müddet bekleyeceğim hesabıma
    Uymaz ise gereğini yaparım. ..Selamlarımla

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Sayın Çiftçi aynı durumdayız çok hisse kaçırdım bizi esir aldı bir müddet bekleyeceğim hesabıma
    Uymaz ise gereğini yaparım. ..Selamlarımla
    Doğum sancısı çekiyor, normal doğumlar hep zor olur.

Ama bu grupta ki geçmiş acı tecrübeler yine mi! dedirtmiyor değil.

Umarım siz de en doğru kararı verirsiniz.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 445/445 İlkİlk ... 345395435443444445

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •