Sayfa 142/142 İlkİlk ... 4292132140141142
Arama sonucu : 1136 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by bendosto Yazıyı Oku
    Salih beyin elinde mal yok anlaşılan. Daha da düşmesini temenni ediyor��
    Bence salih bey bonkör bir temennide bulunuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Hopefeded Yazıyı Oku
    Maalesef düşüşe oynayan azınlık,yükselişe oynayan çoğunluğa karşı hem kazandı hem de haklı çıktı.
    Ona oyun demeyelimde hojam,hayalperestlik ile realistlik arasındaki ince çizgi diyelim.

Birileri fiyatın düşmesini çok arzuluyor. Olabilir, burası borsa, fiyatlar aşağı da gider, yukarı da, şirketin performansı ile ilgili zaman meselesi bu. Ben 17500-18000 aralığından verdiklerimi 15400-13500 aralığından yerine koydum. Biraz daha kaynağım var aşağıya gelirse onları da devreye koyacağım. 2020 senesi sonlarına doğru 2000 Tl lere gelen hisse fiyatı birkaç ay içerisinde 1100 tl lere gelmiş idi. Yaklaşık en yükseğe göre %45 oranında düşmüştü. o zaman kıyıp da satamamış idim. Bu oranda düşüşü tekrarlar mı bilinmez. Olabilir. Olursa alım için güzel bir noktadır. Ben bu şirkete güveniyorum. Yıllardır güzel güzel yükselmelerini yaptı temettü olarak da harçlıklarımızı verdi. Bu tahtada kazanıp ta başka tahtalarda vermedim. Düşerse de zaten buradan almıştık yine buraya veririz. Ama ben hayatımda zararına birkaç kez sattığım olmuştur. Ama bu hissede değil. Bölünme için de almıyorum. Bölünme haberi gelirse kaymaklı baklava olur. Hisseyi kötülemeyi sevmem. Alanın da satanın da bir bildiği vardır kendine göre. Saygı duyulmalıdır. Son söz, borsa tahammülsüzlerin sabırlılara para aktardığı bir alandır diyerek kelamımı sonlandırdım.

4. Son süreçte bütün olumsuzluklar yaşandı gibi.
    1- temettü az açıklandı. Üstelik bu bedelsiz ihtimalini zayıflattı.
    2-patron satış yaptı.
    3-em ile şirketlerin ayarları bozuldu.
    4-dolar kurunun sabitlenmesi egeeni olumsuz etkiliyor.
    5- fabrika açılışı ertelenme durumu oluştu.

5.  Alıntı Originally Posted by bendosto Yazıyı Oku
    Son süreçte bütün olumsuzluklar yaşandı gibi.
    1- temettü az açıklandı. Üstelik bu bedelsiz ihtimalini zayıflattı.
    2-patron satış yaptı.
    3-em ile şirketlerin ayarları bozuldu.
    4-dolar kurunun sabitlenmesi egeeni olumsuz etkiliyor.
    5- fabrika açılışı ertelenme durumu oluştu.
    Yani gidelimmi artık uzaya doğru.

6. Gelecek olan bilanço ile göreceğiz. Uzay beklemiyorum.ama yerin dibine sokmasın bari.

7.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Bonkörsünüz beyim,cık cık cık.
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sevgili Salih VURAL şaşırtıyorsunuz sizin hedef 100.00 değil miydi?Emeklerine sağlık!2 yıl vade vermissiniz

01-12-2023, 21:35
    Salih VURALCevaplar
    8,050
    İzlenme
    1,640,158
    Egeen de 2 yıl vadede hedef fiyatım 100 bin...
    Egeen de 2 yıl vadede hedef fiyatım 100 bin TL....Kim ole kim kala ....Neden olmasın?
    01-12-2023, 21:34
    Salih VURALCevaplar
    8,050
    İzlenme
    1,640,158
    Egeende yeni fabrika devreye girince yıllık 150...
    Egeende yeni fabrika devreye girince yıllık 150 milyon dolar karlar görülebilir. Eğer böyle olur ve bedelsiz ile taclanirsa egeen rahatlikla 100 bin TL olabilir .2 yılda olabiliriz .Ama bu beklenti...
    01-12-2023, 21:31
    Salih VURALCevaplar
    8,050
    İzlenme
    1,640,158
    Anatolien nerelerde?Zamanında "Egeen deki...
    Anatolien nerelerde?Zamanında "Egeen deki meksadaki 21 bin lot benim " algısı yapmıştı. Yıllarca meksadaki o 21 bin lota hep baktım ama o lot 19 bin lottan aşağı hiç düşmedi.....Ama bizim Anatolien...
    Konya'daki ft2 sanırım post değiştirmiş yeni tilki postuyla spekler için yazmaya devam edecektir elinde yokmuş tabiki yok spek onu besliyordur kalamsorun de git işine diyelim diyoruz amanafile anlamaz bu türler yağmur yağıyor zanneder
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. elimde egeen yok, ara ara konya egeen falan girip çıkıyorum,
    salih vural ve babatolienin üslupları çok itici olsa da haklılık payları var,
    arkadaşlar egeenin yıllardan beri sürüp gelen alıyım atıyım nasıl olsa altın gibi hep yükselir, ben de kazanırım durumu bitti artık, hele konya çimentonun durumu daha da kötü, freni hiç konuşmaya gerek bile yok,
    haaa arada bu hisselere girilip +%10/20/30 Allah ne verdiyse alınıp çıkılır, artık bu hisselerin durumu maalesef böyle.

Sayfa 142/142 İlkİlk ... 4292132140141142

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •