Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637
Arama sonucu : 294 madde; 289 - 294 arası.

Konu: AKSA Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Bahaneyi buldular mi her senedi satiyorlar,piyasayi aliciya kusturduler ky a da tam havasi mal toplamak icin
    Kendi dinamikleriyle pozitif ayrışması gerekirdi ama hiç fırsatı kaçırmıyorlar maalesef, 120-125 arası onca işlem olmasına rağmen 118'e bastılar, bu kadar vermişken 113.10'daki boşluğu da kapatsaydın bari.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Temelde guzel bir ak raporu da vardi,her haber bir seanslik vur-kaç etkisiyle kullaniliyor,bedelsiz haberi de bir tavanla kapanmisti

3. Aksa Akrilik, "AYNA" projesini hayata geçirdi
    11/06/2024 14:25:27

Aksa Akrilik, dijitalleşme alanındaki öncü projelerinden birine daha imza atarak yapay zeka destekli dijital asistanı "AYNA" projesini hayata geçirdi. Aksa Akrilik, ‘AYNA’ ile yatırımcı ilişkileri ve şirket performansı gibi kritik bilgileri paydaşlara hızlı ve doğru bir şekilde sunmayı hedefliyor.
    Bugün 5 kıtada, 50’den fazla ülkede 300’e yakın müşterisi bulunan, Türkiye’nin tek; dünyanın ise lider akrilik elyaf üreticisi Aksa Akrilik, yenilikçi yaklaşımı, sürdürülebilirlik odaklı çalışmaları ve güçlü kurumsal yapısıyla sektördeki lider konumunu sürdürüyor. Aksa Akrilik'in dijitalleşme yolculuğunda önemli bir kilometre taşı olan Ayna, aksa.com deneyimini iyileştirerek yatırımcı ilişkileri ve şirket performansı gibi kritik bilgileri hızlı ve doğru şekilde müşterilere sunmayı amaçlıyor. Yapay zekâ teknolojisiyle Ayna, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bilgilere anında erişim sağlamaları için geliştirildi.
    Yatırımcılar ‘Ayna’ya soracak
    Ayna’nın geleneksel arama motorlarının aksine yazım hatalarını ve insani cümleleri anlayarak doğru ve anlaşılır yanıtlar sunduğunu anlatan Aksa Akrilik Mali İşler Direktörü Erdinç Kazak “Ayna, aksa.com’dan beslenerek şirket performansı gibi konularda sorulara verdiği hızlı yanıtlarla yatırımcıların ihtiyaç duyduğu bilgilere anında ulaşmalarını sağlıyor. Ayrıca, önceki mesajları analiz ederek sohbeti sürdürebilir hale getiriyor ve kullanıcı deneyimini kişiselleştiriyor. Bu özellikle, bilgiye erişim sürecini daha verimli hale getiriyor ve müşterilerine özel çözümler sunuyor. Ayna sadece bir dijital asistan değil, aynı zamanda Aksa Akrilik’in iş dünyasındaki temsilcisi misyonuyla yatırımcılarla buluşuyor. Ayna ile Aksa'nın vizyonunu ve değerlerini yansıtarak, yatırımcılar ve diğer paydaşlarla daha güçlü ve etkili bir iletişim kurmak amaçlıyoruz” şeklinde bilgi verdi.

Ayna ayna söyle bana Aksa kaçtan bölünecek... ben de bilmiyorum yatırımcı.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ayna ayna söyle bana Aksa kaçtan bölünecek... ben de bilmiyorum yatırımcı.
    Bence onemli olan bolunmeden sonraki hisse degerinin ne kadar surede 30 TL. olacagi.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence onemli olan bolunmeden sonraki hisse degerinin ne kadar surede 30 TL. olacagi.
    Biraz da sektörel ve finansal gelişmelere bağlı olacak, bu fiyatlarda bölünürse tekli fiyatlar olur ama o fiyatlarda kalamaz.

6. Hisse bugün de kırmızı, hacim çok az, başkan da taile çıktı galiba, 3-5 daha alsaydı da 120 üstüne atsaydı keşke, eylülde ancak döner işinin başına.

Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •