Sayfa 559/559 İlkİlk ... 59459509549557558559
Arama sonucu : 4472 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. 1 1.5 hatta 2 rakamları
    ve coşkulu gönderiler
    istemeyerek olsa bile
    bugünkü satışa yardımcı oldu

2. Banvt de yaptığım değerleme..ve planıma sadık kalamadım..Burda aynı hatayı yapmayacağım.Işığı gördük ve neden gereğini yapmıyor travmasına düşmeyeceğim.Şahsi görüşümdür.Bu takas ve finansallarla elbet bir planı vardır.

3. Borsada temel herseydir 24 tlden agesa 15 ten ansgr ve 15ten anhyt tasiyorum,deva uzun suredir takibimdeydi yanlardan biraz pozisyon azaltip devada pozisyon almaya basladim bu temele gore bence bedava dagitiyorlar bugun satan fon yoneticisi de gidip limon satsin.Bol sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Borsada temel herseydir 24 tlden agesa 15 ten ansgr ve 15ten anhyt tasiyorum,deva uzun suredir takibimdeydi yanlardan biraz pozisyon azaltip devada pozisyon almaya basladim bu temele gore bence bedava dagitiyorlar bugun satan fon yoneticisi de gidip limon satsin.Bol sans
    Ekonomik durgunluğa giren bir ülkede 5,3 fk lı ilaç şirketini günün ortasına kadar % 3 artıda olan hisseyi yarım günde 500 bin lot satarak bütün portföyünü boşaltan fon yöneticisinin motivasyonunu ne olabilir sanki yarın tahta kapalı olacak 500 bini yarım günde sattı böyle peşkeş çeker gibi satış insanların kendi birikimler için asla yapmayacağı şekilde bir satış fon yöneticilerinin bu şekilde başkalarının birikimlerini satmaları gerçekten çok üzücü fon takası zaten 2,5 milyona düşmüştü bugünkü hareketle 2 milyona düştü doktor derya artık ne yerse yesin bu fonlarda kalan 2 milyon takasıyla artık ne yaparsa yapsın onlara güle güle

5.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    bu da şimdiye kadar açıklana Q1 sonuçları:

https://www.bmd.com.tr/application/f...C24_KARLAR.pdf
    Teşekürler

6. Kademeler müsait olunca hemen algülüm vergülüm en alt seviyelere çekiyorlar

7. Maşallah 🧿🧿

8. Geçen hafta 500 küsür milyon $ yabancı datmış,sanki bu da yabancı çıkışı.Bakalım 1Ç nasıl gelecek.Umarım 1 milyon üstü olur da bir hamle yapar.

Sayfa 559/559 İlkİlk ... 59459509549557558559

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •