Sayfa 218/218 İlkİlk ... 118168208216217218
Arama sonucu : 1742 madde; 1,737 - 1,742 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. 1-2 ay içerisinde 3 milyarlık ihale alacağı yönünde bir his var içimde

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    1-2 ay içerisinde 3 milyarlık ihale alacağı yönünde bir his var içimde
    Sn 2020 genel kurul nasıl geçti sizin pencerenizden?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    sattım hepsini çıktım. bidaha da almam. belki 5 defa sattım alttan aldım ama hep aldığıma pişman etti. artık ülke alacağım ülkerin ilç çeyrek kar rakamının sürpriz olduğu haberini aldım. haberin doğruluğu garanti değil ama şu da bir gerçek ki her gün yuzde 3 düşen hisseyle işim olmaz
    Bu arkadaşımızın düşünceleri de ne çabuk değişiyor böyle?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

4.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Bu arkadaşımızın düşünceleri de ne çabuk değişiyor böyle?
    Zamaninda bende böyleydim (10 yıl once) bir anda psikolojim bozulur ve satardim. Sonra dayanamaz yine geri alirdim. O zaman diliminde ne kazandın diye sorarsanız kocaman bir HİÇ-SIFIR.

Bu tür davranislarla uzun vadede kazanmanin ve portföyü buyutmenin imkani yok.

O sebeple sepet yapıp inandığımız hisselerde beklemekten baska çaremiz yok bizim gibi yatırımcıların.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Böyle baska hisselerin gazıyla gitmemiz hiç hoşuma gitmiyor. Bu hissenin kendi dinamikleriyle gitmesi lazim.

Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Her sektörde durum böyledir. Anormal birşey yok bunda. Bir sektörde lider konumda olan yükselirse diğerleri de takılır peşine. Yarın birgün iyi haber gelirse kendi gazıyla gider. Şirket EM uygulanan bu yıl da istikrarlı büyümeye devam ederse artık ne yapsın.
    Dün tamda bugünkü durumu anlatmaya çalıştım. Sektörden baska bir hisse gidiyor diye gitti ama onun yarısı kadar gidemedi. Bugünde o daha eksiye geçmeden biz %4 düştük. Bir şekilde kendi dinamiklerini yakalamasi lazim hissenin. Enflasyon muhasebesi olmasa bilancolar bu dinamigi yaratabilecekti ama şimdi nasıl olur bilmiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    ben ilk çeyrekte 125-135 milyon lira kar bekliyorum. 2023 aynı dönemine göre 3 kat kar gelirse 65 üstüne atar sanırım
    Yapmayın gözünüzü seveyim. Vergi dairesi bilancosu belli 70 mln kar var. Ustelik enflasyon muhasebesinin negatif etkisi yok bu karin içinde. Varsa mantıklı bir aciklamasi bizde diymak isteriz.

Nasil olacakta 130 mln kar aciklayacak. Bu kadar büyük beklentiye girmek buyuk bir hayal kırıklığı yaşatabilir size. Sonrada burada küfür edip durursunuz..

Sayfa 218/218 İlkİlk ... 118168208216217218

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •