Sayfa 542/542 İlkİlk ... 42442492532540541542
Arama sonucu : 4332 madde; 4,329 - 4,332 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. ben ilk çeyrek karının 1.2 ile 1.5 milyar arasında bir rakam gelecektir diye umuyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    Şirket gibi pek bir ketumsun, nadiren mesaj atıyorsun. Tahminen fake bir kullanicisin. Daha çok kullandığın kullanici adın ne olabilir.

QUOTE=temettu_emeklisi;6817511]Evet yine müthiş bir tespit
    lütfen defineci ortakla beraber genel kurulda bizleri temsil edin..
    [/QUOTE]

az yazdığım hatta yazmadığım doğru tespit yine sebebi senin gibi bilgim olmaması.Millet senin yazmanı bekliyor hatta geçen biri sana dua etmişti,Bilgini bizden esirgeme defineci.Önümüzdeki hafta beklentin nedir ona göre alış satış yapalım.

3.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    ben ilk çeyrek karının 1.2 ile 1.5 milyar arasında bir rakam gelecektir diye umuyorum.
    Vergi dairesine deklere edilmiş 1.Ç karının 3-4 misli bir kar aşırı iyimser değil mi

4. Konu çok uzamasin amacını aşıyor bu yazışmalar. Haftaya değil tüm sene ne yapar bir fikrim yok, kimine göre toplu kağıt, kimine göre takası dağınık. Buffetin yaptığı gibi al unut kağıdı. Bizim sorunumuz çok fazla ekran başındayız. Her yaptığı harekete bir anlam yüklüyoruz bunu da burada paylaşıyoruz. Ama zamanda böyle geçiyor 😀

QUOTE=temettu_emeklisi;6817685][/QUOTE]

az yazdığım hatta yazmadığım doğru tespit yine sebebi senin gibi bilgim olmaması.Millet senin yazmanı bekliyor hatta geçen biri sana dua etmişti,Bilgini bizden esirgeme defineci.Önümüzdeki hafta beklentin nedir ona göre alış satış yapalım.[/QUOTE]

Sayfa 542/542 İlkİlk ... 42442492532540541542

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •