Sayfa 161/161 İlkİlk ... 61111151159160161
Arama sonucu : 1284 madde; 1,281 - 1,284 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    30 cent 9 civarlarına düşüş yaşaması için 2,çeyrek karının zayıf açıklanması gerekir şuanda en kötü sektörde düşüş olursa o da en kötü 13 civarlarına düşüş yaşama ihtimali o da çok düşük ihtimal ayrıca 1,çeyrek karı iyi geldi ytd.Burada kimse hisse filan pazarlamıyor hissenin çarpanları ortada her şeyi neyse o şuan için...
    Alpcim senin psikolojik sorunların var.yazdiklarini okuyunca bir doktora gorunmeni tavsiye ediyorum.
    Kağıt daha 1-2 ay önce 10-11 lira idi.allah bereket versin %50ye yakın verdi.dolar bazlı kanal 30-50 cent arası dolar 35 olur 11e değer al sana 30 cent.
    Bakkal hesabı en fazla13e düşer demek de komedi.
    Aç bak dolar bazlı kanalına her aklına geleni yazma buraya içinde biraz bilgi biraz analiz olsun.

Alıntı Originally Posted by Böcek34 Yazıyı Oku
    Benim görüşüme göre, sektör ortalama PD/DD oranı 'eğer' 2.0 ile fiyatlarsa, aynı değere gelmek için 3.5 kat çıkıyor. Yok eğer 4.0 ile fiyatlarsa, 3.5x2 olur oran. PD/DD sektörde 4.0 olur mu bilemeyiz. Tahtada mal değişimi varmış gibi bir izlenim var bana göre. Diğer tarafı 2 haftadır ciddi mal çekiyor. Belki de mallar virmanlanınca olay ortaya çıkar. $ bazlı grafik çalışacaksa 0.26$ ikili dip var. Ancak bu kur ile o seviye çok acımasız olur. Olamaz mı? Ucuzun ucuzu var derler eskiler. Olasılık olarak mümkün. Son 2 sene Temmuz ayında fiyat kopuşu olmuş. Net denecek tel şey ucuz olduğu ve düştükçe ucuzladığı.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    3ay önce yazmışsınız mal değişimi diye bugün yine yazmissiniz.
    Bana kalırsa ilk hedef 50 centi kirmak sonrası da 1 dolar.
    Ekip hep aynı mal değişimi pek yok gibi.bir de taşıma maliyetinden hedef 1 dolar kesmez demişsiniz.1.5 dolarda taşıyanlar aynı değil aynı olsa bile tek bunu tasımıyorlar.5-10 dolardan halkbank taşıyanlar şimdi cami önünde olurlardı😃
    Klasik spek hissesi 16 üzerini kalıcı olarak kirarsa alınıp 30 da verilir 16 altı buna girmek için teknik bir sebep yok
    Ben bugün vedalastim 16 üzeri tekrar gelirim.YTD

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    Alpcim senin psikolojik sorunların var.yazdiklarini okuyunca bir doktora gorunmeni tavsiye ediyorum.
    Kağıt daha 1-2 ay önce 10-11 lira idi.allah bereket versin %50ye yakın verdi.dolar bazlı kanal 30-50 cent arası dolar 35 olur 11e değer al sana 30 cent.
    Bakkal hesabı en fazla13e düşer demek de komedi.
    Aç bak dolar bazlı kanalına her aklına geleni yazma buraya içinde biraz bilgi biraz analiz olsun.
    Şuan için 13 altı yok iş finansal da maliyetim iyi şuan için olumluyum 2 taban yaşanmasına rağmen tüm hisseler spek hissesi sadece iş finansal spek hissesi değil..ytd.
    3 deneme gelecektir tahminim 16 üzerinde eğer piyasa çok bozmazsa zaten 1 yıldır düzeltmede olan hisse ytd.

Banka hisseleri nelere yükseliş yaşadı keza sigorta hisseleri..İş finansala gelince onların yarısı kadar yükseliş yaşasa bana yeter ytd.

Sayfa 161/161 İlkİlk ... 61111151159160161

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •