Sayfa 911/911 İlkİlk ... 411811861901909910911
Arama sonucu : 7285 madde; 7,281 - 7,285 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Alavereci,dalavereci,şaibe ve kirli işlerin adamı kalkıyor bende büyük takımın başkanıyım diyor Fenerbahçe Başkanı Sayın Ali Koç ile sidik yarıştırıyor ve sürekli cazgırlık yapıyor ..Yav Ali Koç'un Başkan olduğu Fenerbahçe hisselerinin fiyatı borsada 150 Tl.nin üstünde işlem görüyor senin başkan olduğun kulübün cüzzamlı,çişli hisseleride 2.00 tl civarında işlem görüyor yani Fenerbahçe camiası sizden hisse fiyatı bazında 75 kat daha büyük sen hala büyüklüktün bahsedebiliyormusun işiniz gücünüz himmetleri cebe indirmek..Trabzonspor camiası artık uyanın ve gerçekleri görün yat yat uyu ,uyu uyu yat zamanı değil Trabzonspor'a sahip çıkın Ulu Çınar ağacının içi kemiriliyor Allah korusun bir gün devrilip gidecek ama o zamanda çok geç olacak..Acilen Sayın Ahmet Ağaoğlu Başkan göreve lütfen..Ytd.

2. Daltonlar çetesi soygun ,gasp ve vurguna devam ediyor 1.ve 2.günde trabzonspor hissesinin fiyatını % 10 artırp 2,37 tl'ye çıkarıyor sonra yüz milyonlarca lot basıyorlar fiyatı 2,11 tl'ye düşürüyorlar Türkiye Cumhuriyetinin saygın dürüst denetleyici kurumu sayılan SPK maalesef seyre dalmış keyifle izliyor diğer yandan küçük yatırımcılar soyulup soğana çevriliyor mağdur ediliyor canları yanıyor ocaklarına incir ağacı dikiliyor SPK'nın umurundamı altta kalanın canı çıksın duygusu hakim 24 yıldır olduğu gibi şayet öyle olmasaydı ÇBS PRİNTAŞ BOYANIN danışıklı dövüş borsa kotundan çıkarılışına asla izin vermezlerdi yatırımcılarına kanlı göz yaşları döktürmezlerdi..Çbs boya ve Çbs Printaş boyada dönen şaibeli kirli işleri ve sahiplerinin şirketlerinin içlerini nasıl boşaltıklarını yatırımcılarını nasıl mağdur ettiklerin SPK kurumu yöneticileri şahittir hepside biliyorlar hatta haklarında dava açacaklarını yazıp çizmişlerdi ne oldu birileri öyle istedi diye örtbas edildi ağlayanlar biz dürüst vatandaşları ağlasınlar...ytd..

3. Sayın Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı(spk),Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'a sorarmısınız önce %100 bedelli yaptı daha sonra bir %150 bedelli sermaye artırdı ama Trabzonspor'un borcu hala yerinde sayıyor ama bu %250 bedelli sermaye artışında elde edilen yüklü paraları (milyarlardan bahsediyorum) ne yaptı yada hangi ceplere kanalize edip usulca aktarıverdi..Trabzonspor'un gelirlerini giderlerini hangi futbolcuya transfer parası olarak ne kadar ödeme yapıldığını hangi futbolcuyu gerçek anlamda kaç milyon Euro^'ya sattıklarını (mesela Abdülkadir ömür gibi ,Edın Visca'ya verilen 4,5 milyon euro gerçekmi yoksa şaibe kirli işler varmı) bir araştırabilirmisiniz..Ayrıca şirket hisselerinde alavereli dalavereli yükselişler sonrasında yüklü satışlar geliyor hisse 0,35-0,40 kuruş birden düşürülüp dip yapıyor dürüst vatandaşlar olarak biz takip ediyoruz bu haksızlığı soygunu küçük yatırımcının mağduriyetini görebiliyoruz peki sizler nasıl göremiyorsunuz anlamakta biraz zorlanıyor güçlük çekiyorum..Saygılar..ytd..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
    Bu hissenin ne yaptığı belli değil yönetiminin yüzünden,eğer gidiyorsa peşe takılmadan,yoksa kendinden bir mok yok,ama sadece şu var 2 tl cıvarı spor hissesi olurmu ?,bunu hisse 1.40-150 cıvarıykende dile getirmiştim,tamam 2 üzerine atıldı,2 sonrası ne yaptığı belli değil,BJK bunun altında ligte ama bunu katlamış gitmiş 15-20 kat

5. Borsa dolandırıcısı ,vurguncusu,küçük yatırımcı düşmanı trabzonspor şirketi başkanı şaibeli ,kirli ,alavereli,dalavereli gasp ve soygunlarına şirket hisselerini 2.37 tl'den küçük yatırımcının kucağına vererek sonrada şirket hisselerine yüz milyonlar yüklü satışlar koyarak hisse fiyatını 2.00 tl'nin altına düşürmeye çalışarak devam ediyrsun belliki Spk ve Bist'i yanına çekmiş günahlarına ortak etmişsin afferin sana sen bu hızla spk'lı larla bir %250 daha bedelli sermaye artışına gidersin hazır şirket sermayesini 10 milyar liraya çıkarmışsın 10 milyar sermayenin içini doldurur sonrada topu atar iflas ettirirsin Trabzonspor'u olur biter...senin gibi tiplerle Trabzonspor'un itibarı yerlerde süründüğü yetmezmiş gibi şirket hisse fiyatı da mangır bile etmiyor sanada böylesi yakışır at sahibine göre kişnermiş itibarlı büyük takım itibarlı başkanın takımı Fenerbahçe hisse fiyatı 150.00 tl,İtibarlı büyük takım itibarlı başkan'ın takımı Beşiktaş 38-40.00 tl civarı ,itibarsız ufak,küçük takımlar Galatasaray 8.00 tl,itibarı başkanından dolayı zedelenmiş, törpülenmiş,küçültülmüş trabzonspor maalesef mahalle bakkalı itibarında bile değil hisse fiyatı 2.00 tl başkan efendi yoğun satışlar yapıyor transfer parası çıkarmaya çalışıyor adeta küçük yatırımcının canı cehenneme der gibi ee ne diyelim karakter,kişilik,ahlak ,edep,haya,terbiye,insanlıkla alakalı bir tutum davranış biçimi öyle yetiştirilmiş.. Allah ıslah eylesin böylesi tipleri Trabzon insanı mert,dürüst,merhametli,hakkaniyetli,adil olur diye bilirim ama maalesef trabzon insanıda bozulmaya yüz tutmuş.. Not: Ben ne istanbulluyum nede istanbul takımları taraftarıyım bilakis trabzon ve trabzonspor'a çok daha yakınım ama ben gerçekleri ,doğruları , eksiksiz ,riyasız, doğru biçimde ,hakkaniyetli ve adil düşünerek analiz ederek yazıyorum kimse kusura bakmasın..ytd.

Sayfa 911/911 İlkİlk ... 411811861901909910911

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •