Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190198199200
Arama sonucu : 1596 madde; 1,593 - 1,596 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Ardyz nin 2023 yılı maliye bilanço karı 75.5. ama normal bilanço karı 428 milyon. (enf. muhasebesine rağmen)Yani 5.7 katı. elbette hep bu kadar katı gelmez ama ben 3 katı bekliyorum en az
    Son ceyrek için Vuku aciklamadi sirket.Siz 75.5 milyon olduğunu şirketten mi öğrendiniz?Bununla ilgili kaynak paylaşabilir misiniz Sn 2020?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Son ceyrek için Vuku aciklamadi sirket.Siz 75.5 milyon olduğunu şirketten mi öğrendiniz?Bununla ilgili kaynak paylaşabilir misiniz Sn 2020?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Son çeyrek vuk aciklandi. Vuk net kar 70.5 mln tl.

Ama 2020 her zaman ki gibi sacmalamis yine. Ardyz nin 2023 vuk karı 756 mln tl. (Yasal kayıt vuk oluyor) enflasyon muhasebesi olmasaydi bu rakama çok yakin bir net kar aciklayacaktı.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Son çeyrek vuk aciklandi. Vuk net kar 70.5 mln tl.

Ama 2020 her zaman ki gibi sacmalamis yine. Ardyz nin 2023 vuk karı 756 mln tl. (Yasal kayıt vuk oluyor) enflasyon muhasebesi olmasaydi bu rakama çok yakin bir net kar aciklayacaktı.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn Balikadam,

Şuan Ardyz nin Kap ta duyurduğu VUK aslında 2024 1.ceyrege ait olan değil mi?

Sn 2020 nin yazdığından ben şu şekilde anladım.2023 4.ceyregin direkt UFRS yi yayinlandi yani VUK gibi birseyini görmedik.

Ben de o veriye ulastigini düşünmüştüm 4.ceyrek icin ama böyle birsey mümkün değil sanırım?

4. Sn Balikadam

Sizin yazdığınızi tekrar okuyunca sizi daha iyi anladım.Zaten 2023/4.ceyrek Vuku paylasmissiniz 756 milyon olarak tabloda.
    Kap olarak bilanco öncesi bildirmemislerdi ama sonrasında belirtmisler.

Tamamdir ben de oturdu suan tesekkurler açıklama için..

Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190198199200

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •