Sayfa 386/386 İlkİlk ... 286336376384385386
Arama sonucu : 3087 madde; 3,081 - 3,087 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    İsteyen istediğini yazar beni rahatsız etmiyor.
    Ben de günlük tutar gibi dikkatimi çeken şeyleri yazıyorum.
    İş tatırım bugün 400 bin lot ile yine tahtayı aşağı basıyor.
    Başlangıç noktası doğru olmayabilir ama 1 mart 2024 itibariyle iş +6 milyon lota kadar çıkmış bugüne kadar.
    Şu an itibariyle 150 bin lotu kaldı sıfırlaması için ama tabi başkası alır satar virmanlar bikemem.
    Bakalım iş bugün -550 bin lotu geçebilecek mi?
    Sayın borsa böyüklerimizden bi şeyler örenelim deye bullarda bekleşiveriyoz. onnarda gelip kert zort yapıp gediyolar. netcez biz de bilemedik. Kandinsky, napalım çadırı söküp gedellimmi.

16,70 i de aldım.
    en geç cuma günü yaylalara çıkmayı düşünüyorum.
    bugün sahildeki çadırı söktüm.

3. Duyduk duymadık demeyin borsanın yatay kapattığı hatta yan tahtaların %1-2 eksi kapattığı bir günde cante +%0,80 kapattı.
    ))
    En büyük alıcı satıcılar 200 biner lot civarı.
    İşlem hacmi 7 milyon lot.

4.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Duyduk duymadık demeyin borsanın yatay kapattığı hatta yan tahtaların %1-2 eksi kapattığı bir günde cante +%0,80 kapattı.
    ))
    ....
    gözümle görmeseydim. inanmazdım....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

5.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Duyduk duymadık demeyin borsanın yatay kapattığı hatta yan tahtaların %1-2 eksi kapattığı bir günde cante +%0,80 kapattı.
    ))
    En büyük alıcı satıcılar 200 biner lot civarı.
    İşlem hacmi 7 milyon lot.
    https://www.instagram.com/reel/C7j1l...FxaGNwcWx4dQ==

Işık Ökte 22 adet hisse saymış %36 giden borsada eksi performans gösteren kapıtları.
    Cante de içinde tabiki.

Işık Ökte 22 adet hisse saymış %36 giden borsada eksi performans gösteren kapıtları.
    Cante de içinde tabiki.
    bugün teknoloji XTKJS endeksi +2 yaptı. yabancılar hisselerden çıkıp. yeni gelen yabancılara hisseleri devretti. sanırım tahminim doğru çıkar. çadırı söktüydüm yaylaya çıkacaktım yarın.. inşallah endekslerle beraber çıkarız.
    veririz mehteri belki

Cante de içinde tabiki.
    ışık ökte :
    bana pahalıya mal olmuş borsa cazgırlarındandır.
    doların 6,85 de uzun süre park ettiği dönemlerde, bir televizyonda eurobond FON larının önümüzdeki dönemde, iktidarında himmet ile YTD olmasa da İYİ kazandıracağını döver gibi söylemişti. konuşmasını öyle içselleştirmişim ki, bende uzun zamandır fonlar üzerinde çok zaman harcadığım günlerdeydi.ertesi gün ARE başta olmak üzere 7 tane eurobond fonu aldım. 500 bin liralık. bir tanesi 4 diğerleri 3 gün valörlüymüş. en uzun valörün 2 olmadığını o gün öğrendim. hamam o kadar sıcaktı ki. fonlardan 4.gün çıktım ama. son 3 günde iyi kese attılar.
    onu gördüm mü. içim hep CIZZ eder

Sayfa 386/386 İlkİlk ... 286336376384385386

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •