Sayfa 393/393 İlkİlk ... 293343383391392393
Arama sonucu : 3144 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Onun için mal satmalarına gerek yok ki bence.
    Bunlar ne zaman bir sey satsalar bir sey alıyorlar.
    Benim aklımda bazı seyler var ama bu para çok para😀
    Ytd bekleyip izleyeceğiz.
    Ali koç futbol işine fazla takıldı, avrupa'dan takım mı satınalacak acaba
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Ali koç futbol işine fazla takıldı, avrupa'dan takım mı satınalacak acaba
    Bunlar bankanın hepsini mi satar bir kısmını mı satar satarsa parayı naparlar vs hepsi soru işareti.
    Ali nin spordan cekilmesi lazım.
    Baska zamanlarda da ifade ettim.
    Dokunulur olmak zenginler için iyi bir şey değil.
    Gerek yok.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bunlar bankanın hepsini mi satar bir kısmını mı satar satarsa parayı naparlar vs hepsi soru işareti.
    Ali nin spordan cekilmesi lazım.
    Baska zamanlarda da ifade ettim.
    Dokunulur olmak zenginler için iyi bir şey değil.
    Gerek yok.
    Ytd
    Elbet yazdığımız farazi şeyler tabiki. Ben koç'ların bankalarını satmayacaklarına inananlardanım. Y.kredi bankası son derece köklü, başarılı ve kârlı bir kurum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Geçen sene bu tarihlerde 75,00 den aldım bir kaç ay sonra 100,00 verdim havalarda uçmuştum
    hale bak neredeyse 3 kayını aştı dört katına yaklaştı ...

5.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Elbet yazdığımız farazi şeyler tabiki. Ben koç'ların bankalarını satmayacaklarına inananlardanım. Y.kredi bankası son derece köklü, başarılı ve kârlı bir kurum.
    Ben olsam satardım.Banka boş iş.
    Ama şu anıyla yabancı batı merkezli bir ortak güzel kan olurdu.
    Amerikan ya da ingiliz.
    Araplarla ortaklık olmaz bunlar gerçi satıs haberleri ama hepsini satmak da ne kadar mantıklı?
    Napacaklar o parayı o da soru işareti.
    Vs vs

6. TCMB verilerine göre, yabancılar 28 milyon dolara yakın hisse satışı gerçekleştirdi.
    Yabancı kişiler piyasa fiyatı ve kur hareketlerinden arındırılmış verilerle 24 Mayıs haftasında 27,9 milyon dolar net hisse satışı yaptı.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından açıklanan verilere göre, aynı hafta DİBS (Kesin Alım) net alımları 1 milyar 570,3 milyon dolar oldu.

Yabancıların DİBS (Ters Repo) alımları net 46,2 milyon dolar, net DİBS (Teminat) alımları 311,0 milyon dolar oldu. DİBS (Ödünç) işlemi gerçekleşmezken, şirket borçlanma senetleri alımları net 10,7 milyon dolar seviyesinde gerçekleşti.

Stoklar

Yabancı kişilerin hisse senedi stokları piyasa değeri 42 milyar 319,2 milyon dolar olarak gerçekleşti.

DİBS (Kesin Alım) stokları 9 milyar 857,8 milyon dolar, DİBS (Ters Repo) stokları 2 milyar 95,8 milyon dolar, DİBS (Teminat) stokları 2 milyar 279 milyon dolar oldu.

Şirket borçlanma senedi stokları 283,7 milyon dolar seviyesinde açıklandı.

https://www.borsagundem.net/haber/ya...-yapti-1801192

7. ABD de yatırımcılar, temel veriler sonrası borsada yeni bir ralli bekliyor.
    BORSAGUNDEM.NET - DIŞ HABERLER SERVİSİ

Fundstrat, borsanın Haziran ayında yüzde 4'lük bir kazanç elde edeceğini öne sürüyor.

Borsagundem.netin derlediği bilgilere göre, Fundstrat'tan Tom Lee, “Borsa, mayıs ayındaki yüzde 5'lik artışın ardından Haziran ayında da yüzde 4'lük bir yükselişe hazırlanıyor diyor
    https://www.borsagundem.net/haber/fu...kliyor-1801150

8.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    kap haberi :

Basın-yayın organlarında çıkan haberler üzerine Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.'de (YKB) sahip olduğumuz payların satışına yönelik ön görüşmeler yaptığımızı belirten bir özel durum açıklaması yapmıştık. Yapılan ön görüşmelerde bir sonuca ulaşılamadığı için görüşmelerin sonlandırılmasına karar verilmiştir.

Sayfa 393/393 İlkİlk ... 293343383391392393

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •