Sayfa 916/916 İlkİlk ... 416816866906914915916
Arama sonucu : 7324 madde; 7,321 - 7,324 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    sn Dudu benim için iyice ters indikatör olmaya başladı.
    HEKTS, TNZTP ve nihayet koskaca FROTO.(geçmişte tuprs var bi de)

froto için haklı çıkmayı hiç istemezdim çünkü benim de payım var, Allahtan tepelerde alım yapmadım ama kardan zarar etmek ve bile bile tepelerden satıp çıkamamak koyuyor ister istemez.

en güvenilir hisselerde bile aylarca yıllarca mal taşıttırıp bir de enflasyona ezdirebiliyorlar, frotoda şu an yaşanan belki eregldeki hareketin ilk başları.sürecin nerelere gideceğini kimse bilemez, belki yıllarca sürecek aşağı döngünü başlarındayız. EREGL'de ilk negatif hareketlere yapmaya başladığında yatırımcıları geçici olduğunu düşünüyordu!

son yıllarda borsada yaşadıklarımdan sonra artık bir süredir birikimlerle hisse almıyorum, sadece hisse yoğun fonlar ve ppf tarafında yatırım yapıyorum.
    mevutta kar alıp sattığım hisseleri de fona aktarıyorum.
    borsamızda "yatırımcı" olmak iyice zorlaştı.
    trend takibi yapmak, sürekli bir şeyleri takip etmek beni yoruyor ve genelde ne yaparsan yap enflasyona ve fonlara yeniliyorsun.
    Hektas ta cok para kazanmıştır dudu.
    Emtia şirletleri döngüsel hektas ta yönetim yaptı yapacagını o zamanlar çok konuşmustuk siz de hatırlarsınız…
    Her şirketin döngüsü var ama bence o döngüyü yenmek de belirli temettüyle olur yatırımla olur.İkisi örnek de yatırımı finanse edexek hamleler yapmadı.Orda da zamanında yazmıstım pandemi sonrası cevik şirketler globalde ayakta kalacak oyak bu cevikliği saglamıyor.Batacak anlamı cıkmasın tabi söylediklerimden ama oyak ın en kaliteli adamları yüksek parayla yönetime alması gerek.Ama günün sonunda bir ülkü etrafında birleşmeyen patron yoksa çok da ilerlemiyor işler rolantide yavaş gidiyor.Oyak ta yönetime hesap soracak patron yok iş grubunda da yok maalesef…
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Aga senin yazilarin bir tuhaf cikiyor. Sadece ben mo okuyamıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Uygulamadan giriyorsanız olabilir…
    Bilemiyorum;)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,447
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    sn Dudu benim için iyice ters indikatör olmaya başladı.
    HEKTS, TNZTP ve nihayet koskaca FROTO.(geçmişte tuprs var bi de)

froto için haklı çıkmayı hiç istemezdim çünkü benim de payım var, Allahtan tepelerde alım yapmadım ama kardan zarar etmek ve bile bile tepelerden satıp çıkamamak koyuyor ister istemez.

en güvenilir hisselerde bile aylarca yıllarca mal taşıttırıp bir de enflasyona ezdirebiliyorlar, frotoda şu an yaşanan belki eregldeki hareketin ilk başları.sürecin nerelere gideceğini kimse bilemez, belki yıllarca sürecek aşağı döngünü başlarındayız. EREGL'de ilk negatif hareketlere yapmaya başladığında yatırımcıları geçici olduğunu düşünüyordu!

son yıllarda borsada yaşadıklarımdan sonra artık bir süredir birikimlerle hisse almıyorum, sadece hisse yoğun fonlar ve ppf tarafında yatırım yapıyorum.
    mevutta kar alıp sattığım hisseleri de fona aktarıyorum.
    borsamızda "yatırımcı" olmak iyice zorlaştı.
    trend takibi yapmak, sürekli bir şeyleri takip etmek beni yoruyor ve genelde ne yaparsan yap enflasyona ve fonlara yeniliyorsun.
    Yas kac oldu hocam?
    Sen de benim gibi yorgun bi savasci misin?
    Nerede rahat ediyorsan orada olmalisin tabii.
    Herkesin bi yogurt yiyisi var, bu da senin ki tabii.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yas kac oldu hocam?
    Sen de benim gibi yorgun bi savasci misin?
    Nerede rahat ediyorsan orada olmalisin tabii.
    Herkesin bi yogurt yiyisi var, bu da senin ki tabii.
    nufüs kağıdında henüz 40 olmadık az kaldı.
    ama son 2 senede psikolojik ve ruhsal 50yi geçtik.
    yoğurt yiyişi yok, bazen ne yaptığımı ben de bilmiyorum.

Sayfa 916/916 İlkİlk ... 416816866906914915916

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •