Sayfa 159/159 İlkİlk ... 59109149157158159
Arama sonucu : 1268 madde; 1,265 - 1,268 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Böyle rezil hisse görmedim 10 günde 2 taban yaşadı ve seansı tabanda kapattı.Neyse sağlık olsun..

ikili tepe görünümü netleşti yükseliş trendi kırıldı.tahtacı da dansöz gibi olunca hisse yine taban yedi.dün biraz mal vermiştim bugün alttan aldım ancak erken davranmışım tabanı görünce biraz da oradan mallandım.kademeler çok boş tahtacı kendi çalıp kendi oynuyor.
    tahtada para kazanmak zor. muhtemelen 1 doları beklemem sağlıklı bir tahta değil.

yarın düşük ihtimal bir tepki gelip 15 üzerine atarsa iyi olur yoksa 13 leri bu hafta bitmeden gösterirler.

3. Haftalık ta aştığı zirveye tekrar döndü..Teknikciyi avlama uzmanı olduğunu gösterdi..04-06-2024 tarihinde cari değeri 14.80 lerde iken 400 milyon lot nitelikli yatırımcıya ihraç gerçeklesti.Harika bir takas toplama tekniği.Kıpraşmama zamanları.Oyalanmadan dibe getir..dipte 10 dakikalık grafikte MILYON LOT işlemler..Mal değişimi olmadan kanal değişimi olmaz.

Alıntı Originally Posted by Bismark Yazıyı Oku
    Haftalık ta aştığı zirveye tekrar döndü..Teknikciyi avlama uzmanı olduğunu gösterdi..04-06-2024 tarihinde cari değeri 14.80 lerde iken 400 milyon lot nitelikli yatırımcıya ihraç gerçeklesti.Harika bir takas toplama tekniği.Kıpraşmama zamanları.Oyalanmadan dibe getir..dipte 10 dakikalık grafikte MILYON LOT işlemler..Mal değişimi olmadan kanal değişimi olmaz.
    o 400 milyon lotun işlem gören hisseler ile bir alakası yok arkadaşım takasa toplama falan değil.o bono ihracı şirketin ana faaliyet konularından biri.şişecam da tahvil ihracı yapıyor vs faizle borçlanıyor gibi düşün.

teknikçileri avlama uzmanı olduguna da göremedik daha dün yazdık ikili tepe oldu aşağı basılacak diye.yükseleni kırdı düşen kanal yapacak düşeni ne zaman kırar onu dansöz tahtacı bilir.

Sayfa 159/159 İlkİlk ... 59109149157158159

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •