Sayfa 402/402 İlkİlk ... 302352392400401402
Arama sonucu : 3216 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    öyle oldu galiba.... ama vakti gelince de biz de keyfini süreriz...
    Bu sene için sizin hedef enflasyon oranı kadar çıkmasıydı, onu yapmış zaten, daha fazlası için 2025 demiştiniz ya Keko dostum, daha fazlası için 2025'i hatta 2026'yı bekleyeceğiz yeter ki hikayesi olsun.
    Mevcut beklentilerle enflasyon kadar hedef koymak pek iyi bir düşünce olmasa da hiç yoktan iyidir, asgari kazanç.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu sene için sizin hedef enflasyon oranı kadar çıkmasıydı, onu yapmış zaten, daha fazlası için 2025 demiştiniz ya Keko dostum, daha fazlası için 2025'i hatta 2026'yı bekleyeceğiz yeter ki hikayesi olsun.
    Mevcut beklentilerle enflasyon kadar hedef koymak pek iyi bir düşünce olmasa da hiç yoktan iyidir, asgari kazanç.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    ben geçen yıl aşağı yukarı 3 kat kazanmış idim...enflasyon kadar kazanmak bana da az geliyor ama 2025 yılının hatırına buna katlanmayı düşünüyorum...yalnız son 3-4 aydır sermayem %10-15 aralığında da erimiş...ilginç bir şekilde kazanamadığım gibi zarar da etmişim...bu şartlarda enflasyon kadar kazanmak da iyi görünmeye başladı bana... bakalım nasibimizde neler olacak ?? son bir aydır kocaer serbest düşüşe bırakılmış gibi ..her gün düşüyor...bu baskıya dayanmak gerçekten de çok zor...bu süreçte herkes ayakta kalamayacak...bu baskıyı kaldırabilmek için gerçekten de aşık olmak gerek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. cuma günü kocaerin işlem hacmi 209 milyon dip seviyelerine indi (hatırlarsanız bu hissede dip işlem hacmi 200-230 milyon aralıklarıdır demiştim).....bu saatten sonra kocaerin artık düşüşleri durdurma ve olası bir tepki için ön hazırlıklar yapması gerekiyor ..( endeksten pozitif ayrışma...dik durmalar...zaman zaman tepki verip artıya geçmeler...)

bu günden sonra günlük ağırlıklı ortalamasının üzerinden bir kapanış, benim açımdan olası bir tepkinin ilk ön işareti olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. işlem hacmi cumadan geriye doğru şu şekilde olmuş : 209....234....247.....353....291.....385.....279.. .kocaer geçen hafta dip işlem hacimleri sınırlarına yaklaşmış idi....yani olası bir tepkiye musait idi....kocaer geçen hafta çok düşük hacimler ile vede isteksizce düşmüş görünüyor...dediğim gibi artık dip sınırlarına yaklaştık...bu sırada güzel bir kapanış veya güzel bir haber eşliğinde oluşacak bir çıkışın şiddeti sert olabilir...çünkü benim gördüğüm kadarıyla düşük hacimler ile vede isteksizce olan düşüşlerin olası tepkisi her zaman sert olmuştur...

umarım güzel bir haber eşliğinde tepki sürecine gireriz....

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    işlem hacmi cumadan geriye doğru şu şekilde olmuş : 209....234....247.....353....291.....385.....279.. .kocaer geçen hafta dip işlem hacimleri sınırlarına yaklaşmış idi....yani olası bir tepkiye musait idi....kocaer geçen hafta çok düşük hacimler ile vede isteksizce düşmüş görünüyor...dediğim gibi artık dip sınırlarına yaklaştık...bu sırada güzel bir kapanış veya güzel bir haber eşliğinde oluşacak bir çıkışın şiddeti sert olabilir...çünkü benim gördüğüm kadarıyla düşük hacimler ile vede isteksizce olan düşüşlerin olası tepkisi her zaman sert olmuştur...

umarım güzel bir haber eşliğinde tepki sürecine gireriz....
    Düşüşler çok sert ve uzun sürüyor özellikle de 65 sonrası bu son düşüş, yükselişler sert ama istikrarsız ve de kısa süreli.
    Bu hareketler vizyonu olan, katma değerli üretim faaliyetleri ile tüm dünyada pazar bulan bir şirkete yakışmıyor, tahta başı boş bırakılmamalı.

6. sözünü ettigim 52-53 desteklerinden 52 çalışmış görüntüsü verdi ama güvenmiyorum çünkü gün içi en düşügü kırmayı huy edindi kerhaneciler ,52 deki alışa vermediler, 52.10 ,20 lere verdiler..15 gündür fotoğraf şunu anlatıyor ; hakan kcaer mal dağıtıyor, kredinin bu kadar yüksek olduğu piyasada tahtadan bir güzel fonladı kendini vasat adam...eger 52 de kırılırsa altı boş ...ytd ..

7. Hakan bey hissedeki son düşüşten rahatsız olmuş ki bugünkü toplantıda temettü oranını iki katına çıkarmış, bizim gibi uzun vadeciler için olumlu.
    Son bir kaç günde 13 lira tepeden düşmüş hissede ekstradan 0.15 kuruş yaraya merhem olmasa da iyi niyet göstergesi diyelim, hayırlısı bakalım.

6. Gündemin altıncı maddesi gereğince, Şirket Yönetim Kurulu'nun 2023 yılı kârının dağıtılmasına ilişkin sunduğu kâr dağıtım teklifinin, 06.05.2024 tarihli Özel Durum Açıklaması ile Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ve Genel Kurul toplantısına ilişkin duyurular kapsamında pay sahiplerinin bilgisine sunulduğu bilgisi Toplantı Başkanı tarafından verildi.

Brüt
    0,3041501
    Net
    0,2737350

Pay sahibi sayın Hakan Kocaer tarafından verilen yazılı önerge doğrultusunda, Sermaye Piyasası Kurulu'nun kâr dağıtımına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde 2023 yılı kârının dağıtılmasına ilişkin Yönetim Kurulu teklifinde 100.000.000 TL olarak yer alan nakit kar payı tutarının 200.000.000 TL olarak ve 359.343.365 TL olarak yer alan bedelsiz kar payı tutarının ise 259.343.365 TL olarak kar dağıtımına ilişkin teklifin değiştirilerek kabul edilmesini, işbu kapsamsa Şirket ortaklarımıza net dönem kârından dağıtılmak üzere ayrılan Birinci Nakit Temettü Tutarı olan 200.000.000 TL tutarın ortaklara dağıtılması ve nakit kâr payı dağıtımının 3 Temmuz 2024 tarihine kadar yapılması fiziki ve elektronik ortamda katılan pay sahiplerinin onayına sunuldu. Yapılan oylama neticesinde 91.545,085 adet ret oyuna karşılık, 512.346.376,396 adet olumlu oy ile katılanların oy çokluğu ile kabul edildi.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1291405

Yorumları takip edip çok yazmıyorum. Yıllarca uğraşıp kendimce sepeti küçültüp kendimce lot yapmaya çalıştım oldu.
    Araba
    Kimya
    Demir çelik
    Enerji
    Teknoloji.
    Kcaer de de hatırı sayılır lotum oldu. Düşülerde ekranı çok açmıyorum ki etkilenmeyeyim. Ben finale odaklandım. Haydi hayırlısı. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 402/402 İlkİlk ... 302352392400401402

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •