Sayfa 159/159 İlkİlk ... 59109149157158159
Arama sonucu : 1268 madde; 1,265 - 1,268 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Bugün aradım. İlhan bey ile görüştüm. Bu hafta içi genel kurul tarihini kap'a atacaklarını söyledi. Fakat konuşma tarzı hiç hoş değildi. Genel kurul tarihini sorduğumda sizin için bir acelesi mi var gibisinden garip cevap verdi. sonuçta yatırımcıyız önceki senelere göre geçikmiş bir paylaşım var yeni bir yönetim kurulu var belki genel kurula katılacağım ona göre plan yapacağız...

2.  Alıntı Originally Posted by uzun vade Yazıyı Oku
    Bugün aradım. İlhan bey ile görüştüm. Bu hafta içi genel kurul tarihini kap'a atacaklarını söyledi. Fakat konuşma tarzı hiç hoş değildi. Genel kurul tarihini sorduğumda sizin için bir acelesi mi var gibisinden garip cevap verdi. sonuçta yatırımcıyız önceki senelere göre geçikmiş bir paylaşım var yeni bir yönetim kurulu var belki genel kurula katılacağım ona göre plan yapacağız...
    bakalım görelim farklı bir madde olacak mı ?

3. Genel kurul tarihi açıklandı. temettü yok. ben değişik bir şey göremedim.. gören var mı acaba. ayrıca dün ve bugün global den yapılan satışlar kime ait acaba fikri olan var mı? benim bildiğim 229K sumasa ait 114k da evin ertüre aitti.. Yanlış bilgide olabilir

4. Avukatlardan oluşan yönetim kurulu ALLAH SİZİ İYİ YAPSIN

Sayfa 159/159 İlkİlk ... 59109149157158159

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •