Sayfa 677/677 İlkİlk ... 177577627667675676677
Arama sonucu : 5414 madde; 5,409 - 5,414 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. tamam sen iyi ekleme yerini biliyosun eklet 47 ye gelince
    abidin ya

2.  Alıntı Originally Posted by Alper78 Yazıyı Oku
    Dostum umk keko kardeşim sayesinde kazanmışsında kazanmışsın. Şöyle yatırım böyle yatırım. Bizde hikayeni okuyoruz
    Dostum farkettiyseniz 3 paylaşımımda da sn. Keko nun k si dahi geçmiyor. Hayatta en haz almadığım durum malıyla övünen dir. En nihayetinde emanet mal olduğu düşüncesindeyim. Vurgulamak istediğim daldan dala konmadan sabırla beklemenin sonrası elde edilebilecek faydadır aslında. Sn. Keko ile yollarımızın kesiştiği hisse sayısı kesişmeyen hisse sayısından çok daha azdır emin ol. Zaten tekniğe vakıf olsam yukarıdaki paylaşımlarımda da belirttiğim üzere trade yapabilirdim ama maalesef iş yoğunluğundan ne ekrana bakacak vaktim nede o kadar altyapım var. Ha sn. Keko'nun hisse seçimi konusumda geçmiş başarılarına ben hissede olmasamda fazlasıyla tanık olmuşluğum vardır.

3. Tüm ortaklara bol kazançlar dilerim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

4. ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. İyice bokunu cikardilar

6.  Alıntı Originally Posted by Akinkktrk Yazıyı Oku
    İyice bokunu cikardilar
    ky nın yüzde 80 i yan hisselerde...yan hisseler de sürekli düşüyor...böyle olunca da ky çok mutsuz...son 4-5 aydır ky kazanamadığı gibi zarar da ediyor...şahsen benim sermaye zirvemin %20 aşağısına inmişim...bence bu durumun en büyük etkenlerinden birisi de enflasyon muhasebesi yüzünden düşen kar miktarlarıdır...bir diğer faktör de faizlerin çok yükselmesidir...yatırımcıların önemli bir bölümü faizlere gidiyor...

şahsen bu güne kadar ne faiz ne altın ne de dolara yatırım yaptım...benim tek bildiğim borsadır....çok şükür bu güne kadar iyi kazandık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 677/677 İlkİlk ... 177577627667675676677

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •