Sayfa 853/853 İlkİlk ... 353753803843851852853
Arama sonucu : 6822 madde; 6,817 - 6,822 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Osman,
    bu operasyonda yaptığımız 2 arbitraj bizi hedefe erken ulaştırdı...3.025 tane froto verdik..
    ilk i 10.000 lot 179,6 tl den tuprs aldık,196 dan verdik..
    ordan gelenle beraber ertesi gün 47,82 den 15.000 tane eregli alıp 49,02 den verdik..
    bak tuprs-eregli içinde de arbitraj var..tuprs karını hesaplarsan aldığın eregli nin de maliyeti düşer..
    netice de hedef tek olduğu için kümülatif bakmak da yeterli..ince hesaba gerek yok..
    3 parça ortalama 1.106 dan froto topladığımız da da 3.438 tane froto yerine koyduk..
    neden erken çıktık o zaman ,madem 1.000 seviyelerine kadar düşmesini bekliyorduk dediğini duyar gibiyim
    temmuz a kadar bekleyip 600 lot fazladan kazanma risk ini göze alacağıma 30 mayıs da 400 küsur alırım,
    daha da önemlisi keyfim yerinde oturur hep o beklediğimiz OBO varya onu takip ederim..
    1.180 obo nun sağ omuzu tamamlandığında pullback yaptığı anda obo onay almış demektir..
    bu sefer 2.000 tane bozarım formasyon gereği düşmesi gereken H yüksekliğinin hepsini değil de 3 te 1 ni bırakıp 3 te 2 sini alırım
    oda düşüş filo sunun 0,236 ayağı olan 1.116 ya gelir...
    arada 64 tl ve 2.000 lot....
    sistemi anlatabildim mi Osman?
    operasyonu 2 ayağa çıkarmış oluruz..
    işin bu kısmı da var.....sermayenin çalıştırılması..
    senede %7 temettü al...aylık %5,5 enflasyon var..
    ben bunları tüm froto larımla yapmıyorum zaten...3 de 2 sini emniyette bırak 3 de 1 ile lot arttır..
    bu bir sistem arkadaşlar..örnek olsun fikir versin diye anlatıyorum..
    sen yine temettünü al..
    ha bu arada,ben de temettü alıyorum..

2. Gürsel abi, tebrik etmekten ve şapka çıkarmaktan başka bir şey gelmiyor elimden her ne kadar şapka takmasam da, bravo.
    Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu der ki "para kazanıyorsan sistemin doğrudur"

İçme sularına bi şey katıyolar sanırım, inan bu obo, omo, rinso hiçbirine kafam basmıyor, anlayamıyorum, iyice geri zekalı bi şey oldum çıktım. O onu ordan keser, bu bunu şurdan böler, oraya zıplar buraya iner, kafam basmıyor.

Sen bi de işi büyütüp froto sat, tüpraş al, onu da sat eregli al, onu da bilmem naap şunu al derken iyice büyütmüşsün olayı. Biz daha Fortu satıp 4 lira aşağıdan alamıyoruz bunları hiç yapamayız.

Valla bu devirde işi, evi olan varsa şükretsin, milletin durumlar fena. Vücut ne kadar kötü hormon varsa salgılıyor bu ülkede.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Gürsel abi, tebrik etmekten ve şapka çıkarmaktan başka bir şey gelmiyor elimden her ne kadar şapka takmasam da, bravo.
    Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu der ki "para kazanıyorsan sistemin doğrudur"

İçme sularına bi şey katıyolar sanırım, inan bu obo, omo, rinso hiçbirine kafam basmıyor, anlayamıyorum, iyice geri zekalı bi şey oldum çıktım. O onu ordan keser, bu bunu şurdan böler, oraya zıplar buraya iner, kafam basmıyor.

Sen bi de işi büyütüp froto sat, tüpraş al, onu da sat eregli al, onu da bilmem naap şunu al derken iyice büyütmüşsün olayı. Biz daha Fortu satıp 4 lira aşağıdan alamıyoruz bunları hiç yapamayız.

Valla bu devirde işi, evi olan varsa şükretsin, milletin durumlar fena. Vücut ne kadar kötü hormon varsa salgılıyor bu ülkede.
    Osman,
    yazık ediyorsun kendine güzel kardeşim..zeki adamsın inat ettin şu teknik analize..ttrak verip froto topluyorsun..mendelleme yapıyorsun bunu neden yapamayacaksın?
    piyasayı okuyorsun zaten..
    1 ayda öğrenirsin kardeşim şu teknik analizi..sistemini kurarsın sermayeni artırırsın..teknik analizsiz olmaz...walla yazık..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,308
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    90 TL net temettu odeyecekse 1800 TL olsun tabii..

Bana uyar.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. https://x.com/apara_tv/status/1796274524671107521?s=46

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 853/853 İlkİlk ... 353753803843851852853

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz