Sayfa 864/864 İlkİlk ... 364764814854862863864
Arama sonucu : 6909 madde; 6,905 - 6,909 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    hocam yazdık daha önce, hektaşiler buraya hekts lanetini getirdi bir kere.
    işi zor.
    Abicim, Uzlar ve Peçeneklerle beraber 1287 yılından beri borsada olan ve tüm zamanların en çok kazandıran 3 hissesinden biri olan Froto'da biz girince karlılığı asıl etkileyen unsur olan döviz kuru sabit kalmaya, TL maliyetler ise tavan yapmaya ve bunlar yetmezmiş gibi satışlar düşmeye başladı.

Bin yılda bir olması anca muhtemel olan kusursuz fırtınaya yakalandık.

Farkında olmadan ekmeğe mi bastık, kıbleye karşı mı işedik, Ebu Leheb'le arkadaşlık mı ettik, gusül alırken kuru yer mi kaldı anlamadım ki.

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Kar düşük gelirse fk aniden, bir anda yükselmiş olur. Fiko'nun bir ayağı F, yani hisse fiyatı, diğer ayağı da K, yani hisse başı kârdır.

2. Çeyrek bilançosu gelince net kar düşmüşse fk bir anda 6,5 dan 8'e, 9'a belki de 11'e çıkmış olabilir.

Gerçi 2Ç bilançosu gelene kadar -ki sanırım Ağustos ayı gibi açıklanıyor- fiko belki de 5'e inecek, bilemeyiz.

Dolayısıyla fk tek başına yeterli bir anlam ifade etmezken tamamen göz ardı da edilemez.

Uv ci olan her fk dan hisse alabilir, almaya da bilir, paşa gönlü bilir.

Halimiz itten beter keyfimiz paşada yok.

Ege bir Türk gölü değildir, Ege bir Yunan gölü de değildir. Haddizâtında Ege bir göl de değildir.
    Süleyman DEMİREL
    İyi şirkette kötü zamanları severim ben şahsen.
    Em den dolayı fk lar seneye gösterge olcak da diyorlar.Bugünkü durumdan bagımsız olarak.
    Bakalım hayat bize ne gösterecek.
    Temettümü isterim ben kasımda;)
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    konjoktür ve beklentiler şirket için olumsuzsa alınmaz.
    Ben hektas tan çok güzel karlar ettim.
    Hektas baslıgından hayırlıyorum sizi uyarmıstık o zaman da bize kızmıslardı;)
    Aramızda hektaşi yoktur ya kalmamıstır.
    Neyse bu yıl ürün gamı değişirken bazı yatırımcıları döker piyasa.

4. kısa vadeci arkadaşlar bana kızmasın, üç haneleri göstermekle kalmayıp ne kadar aşağıya verirlerse işime gelir, param oldukça her yerden alırım. fakat öyle bir hatayı hele ki uzun süre yapmazlar gibime geliyor, hadi yaptılar diyelim, biz de gereğini yapar, heybemize atabildiğimiz kadar atarız.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 864/864 İlkİlk ... 364764814854862863864

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •