Sayfa 325/325 İlkİlk ... 225275315323324325
Arama sonucu : 2594 madde; 2,593 - 2,594 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sayın Vob24 üstadım

PRKME, Ilgın madenindeki dekapaj tevsi vs yatırımları için bugüne kadar 827 milyon Tl harcama yaptı, 2024 yılı için ayrılan bütçe 441 milyon TL. 3-5 ton kömür satmakla bu işin olmayacağı aşikâr, zaten yıllık esas faaliyet kârı hepi topu 58 milyon TL, gerisi finansal gelirler ve gelen para toprağa gidiyor...Benim hesabıma göre holdingten olan alacak peyderpey buralara harcanıyor...Bu konuyu en kısa zamanda yatırımcı ilişkileri ile görüşüp buraya yazacağım...
    sizin bu hissede emeginiz cok, simdiden tesekkur ederim

bilanco dipnotlarinda ustu hafif kapali da olsa belirtmisler dedigim durumu, park holding in usd borclarini tl ye cevirdiler

eminin bunun icin turk muhasebe sistemi falan diyecekler, ama hikaye.

park holding e net fayda saglamislar. ama yine de dedigim gibi potansiyelli bir hisse

2. Defalarca yazmışımdır, sayın Turgay Ciner'in borsada böyle bir şirketi olduğundan haberi bile yoktur. Bir çok yerde milyar dolar/euroluk yatırımlara bakıp 30 yılın sonunda halka açık tek şirketinin bakkal cirosuna ve FAVÖK'e sahip olmasının izah edilebilir hiç bir tarafı yoktur ki, bu hususu bizzat en üst yönetime gayet ağır ifadelerle (hakaret asla olmaz) yekten söylemişimdir...

Demek istediğim şudur arkadaşlar, adamlarda öyle para var, öyle akıl almaz networklere sahipler ki, buradaki 40 milyon dolar onlar için tatil parası...Uğraşmaz yani...

Ben bu gidişatın değişeceğine olan inancım ve mücadelem için buradayım...Ve son 1-2 yıldır çok ilerleme kaydettik kurumsallık ve şeffaflık adına...Özel hat kurdu adamlar yatırımcı ilişkilerine ve yapılan tüm görüşmeler -şimdilik saygı ve güven konusunda hak ettikleri yerde olmayan- üst yöneticilere gidiyor...Kesinlike Turgay beye gitmiyordur, çünkü bunlardan bir kısmı tahtadaki çete ile ortak ve var olan belirsizlik ortamından para kazanmaya çalışıyorlar...Geri alım kararlarındaki zamanlama da buna dahil...Tek tek not ettim hepsini sunum haline getirdim, genel kurula Turgay bey gelmezse salondan direkt çıkarım, işim olmaz diğer çapsızlarla...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 325/325 İlkİlk ... 225275315323324325

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •