Sayfa 110/110 İlkİlk ... 1060100108109110
Arama sonucu : 879 madde; 873 - 879 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Uzun vadeciler olarak bir müddet bakmamakta fayda var. Bir süre daha üzecek gibi.

2. X'li sitedeki çok takipçili hesapların gazıyla atlayan çok olmamıştır umarım. Ben ve benim gibi eskiler için alışılmış hareketler bunlar. Hakim güç ile hareket eden çok fenomen var gibi. Umarım 2 Yıl önceki Asuzu operasyonu gibi olmaz sonumuz. 600 tl benim için yıllar süren maceranın stop seviyesi olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    X'li sitedeki çok takipçili hesapların gazıyla atlayan çok olmamıştır umarım. Ben ve benim gibi eskiler için alışılmış hareketler bunlar. Hakim güç ile hareket eden çok fenomen var gibi. Umarım 2 Yıl önceki Asuzu operasyonu gibi olmaz sonumuz. 600 tl benim için yıllar süren maceranın stop seviyesi olacak.
    asuzu operasyonu gibi olmaması tamamen şirkete bağlı. malı iyi pazarladılar, operasyon çekildi ancak şirket önümüzdeki günlerde yapılacak anlaşmaları, bedelsizi vs açıklasa bu kağıt sürünmez. tebdeki oyuncu kağıdı saldı çayıra küçük yatırımcı kayıra misali gidiyoruz. sonumuz hayır olsun. 4 ay önce tek hisse girdim, 615 maliyet ile bekliyorum. twitter'ı çok takip etmiyorum ancak bu kadar çok pazarlama olacağını bilsem girmezdim.

4.  Alıntı Originally Posted by Tonyukuk11 Yazıyı Oku
    asuzu operasyonu gibi olmaması tamamen şirkete bağlı. malı iyi pazarladılar, operasyon çekildi ancak şirket önümüzdeki günlerde yapılacak anlaşmaları, bedelsizi vs açıklasa bu kağıt sürünmez. tebdeki oyuncu kağıdı saldı çayıra küçük yatırımcı kayıra misali gidiyoruz. sonumuz hayır olsun. 4 ay önce tek hisse girdim, 615 maliyet ile bekliyorum. twitter'ı çok takip etmiyorum ancak bu kadar çok pazarlama olacağını bilsem girmezdim.
    Asuzu operasyonunda fiilen tahtada olanlar ve sonrasında asuzu yu diline dolayıp daha da yüksek fiyatları göreceğini grafikleyen fenomenlerin hemen hemen hepsi bu defa adel ile ilgili yazınca işin rengi az çok belli oldu aslında. Oyuncunun elinde ciddi miktarda mal olunca bunu bir şekilde eritmek zorunda. Bunun yolu da çok takipçili fenomenlere adel den bahsettirmekten geçiyor. Bu döngünün kırılması zor görünüyor. En önemli husus tahtayı nereye kadar göçertecekler. Belki de yukarılara sürüp çılgın fiyatlara götürecekler. Bilmek mümkün değil. Bize düşen kendi stratejimizi kurup uygulamak.

5.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Asuzu operasyonunda fiilen tahtada olanlar ve sonrasında asuzu yu diline dolayıp daha da yüksek fiyatları göreceğini grafikleyen fenomenlerin hemen hemen hepsi bu defa adel ile ilgili yazınca işin rengi az çok belli oldu aslında. Oyuncunun elinde ciddi miktarda mal olunca bunu bir şekilde eritmek zorunda. Bunun yolu da çok takipçili fenomenlere adel den bahsettirmekten geçiyor. Bu döngünün kırılması zor görünüyor. En önemli husus tahtayı nereye kadar göçertecekler. Belki de yukarılara sürüp çılgın fiyatlara götürecekler. Bilmek mümkün değil. Bize düşen kendi stratejimizi kurup uygulamak.
    hocam asuzudan farklı olarak şirketin bedelsiz için adımlar atması olumlu gözüküyor. asuzu operasyonunda asuzunun kayıtlı sermaye tavan artışı kararı olmuş muydu, biliyor musunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by Tonyukuk11 Yazıyı Oku
    hocam asuzudan farklı olarak şirketin bedelsiz için adımlar atması olumlu gözüküyor. asuzu operasyonunda asuzunun kayıtlı sermaye tavan artışı kararı olmuş muydu, biliyor musunuz?
    KAP tan baktığım kadarıyla Asuzu nun kayıtlı sermaye tavanı görünmüyor. Bu yöntemi seçmemiş olabilirler. Şahsen bedelsiz sermaye artırımının ne kadar geç yapılırsa o kadar iyi olacağını düşünüyorum. Hatta bedelsiz öncesi bir bedelli artırım bana göre daha iyi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    KAP tan baktığım kadarıyla Asuzu nun kayıtlı sermaye tavanı görünmüyor. Bu yöntemi seçmemiş olabilirler. Şahsen bedelsiz sermaye artırımının ne kadar geç yapılırsa o kadar iyi olacağını düşünüyorum. Hatta bedelsiz öncesi bir bedelli artırım bana göre daha iyi olur.
    bedelli sermaye artışı şirket için ne kadar uygun olsa da şu zamanda hisse fiyatına çok büyük darbe indirir. örneğin ben kendi adıma katılamam

Sayfa 110/110 İlkİlk ... 1060100108109110

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •