Sayfa 90/90 İlkİlk ... 4080888990
Arama sonucu : 717 madde; 713 - 717 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Şu şarj üniteleri kuruldu mu astor la Bi anlaşma vardı ne oldu 2024 ün ilk çeyreğine bitiyordu tesislerde bekleme süreleri arttı mı çay satışları patladı mı
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Syf 90 olmuş Allah sonunuzu hâyır etsin

3. Biri birinden ayrılıp sıyrılıp gidecek formasyonunu deniyorlar ky üzerinde

4. Bunlar galibin özel formasyonlarıdır kitapta bulamazsınız özelsiniz yani

5. Hisseyi aşağı sürmeye çalışıyorlar bilanço çok iyi geldi tavanladı tavandan bayağı mal sattılar ardından ertesi günde müthiş Bi hacim yaptı yine çaktılar akşamı operasyonu bitirince vergi dairesine sunulan 1.ç karını 800 milyon olduğunu bildirdi yani 2023 te kar ettim ama 2024 ün ilk çeyreğine iç ettim veya iç etmeye başladım demek istedi yapmadığı şey değil aslında her zaman yapar bknz metro öz sarmeyeyi yedi Bi anda neyse bunda genelde son çeyrekte yerdi ama mal vardı elinde satamadı onuda son çeyrek yani yıllıkta çok iyi kar açıklayarak milletin gözünü boyayarak malı verdi ardından ilk çeyreğe biraktı bilançoyu yeme işini bişey daha özgür ayyıldızın mart ayında ykb dan istifa etti yağmur öztürk te öyle görevini çok iyi yaptığı kesin gelen bilançodan bu belli fakat fadik geldi o sebeple Bi cacık olmaz diye Bi düşünce sardı beni özgür bey iki yıl daha dursaydı şirket çok başka olurdu diye düşünüyorum deyip mepet faslını kapatıyorum gelelim borsaya bugün Altny alan var mı ben aldım yedek mermi de hazırladım bakalım ne olacak risk almayı severim her zaman pörtföyün Bi %10 unu bağlarım bakalım bu sefer ne olacak

Sayfa 90/90 İlkİlk ... 4080888990

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •