Sayfa 823/823 İlkİlk ... 323723773813821822823
Arama sonucu : 6581 madde; 6,577 - 6,581 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Cevap için teşekkür ederim Gürsel bey

Ama sorumun tam cevabını öğrenemedim.Asıl önemli olan şu benim için:
    Bu NPP kârı temettü ödenebilir gerçek bir kârmıdır?Yoksa temettüye esas olan kârı hesaplarken bu NPP kârını çıkarıyor muyuz,dahil edilmiyor mu?

2. Çin tayvan ı kuşatmış.tatbikatla.
    Batı çin i bir sekilde öpecek.

3.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Cevap için teşekkür ederim Gürsel bey

Ama sorumun tam cevabını öğrenemedim.Asıl önemli olan şu benim için:
    Bu NPP kârı temettü ödenebilir gerçek bir kârmıdır?Yoksa temettüye esas olan kârı hesaplarken bu NPP kârını çıkarıyor muyuz,dahil edilmiyor mu?
    bir şey diyemem ..araştırmak lazım

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Tofaş-Stellantis birleşmesine onay için süreyi uzatmışlar,normalde sürecin bitmesi gerekiyordu ama sürüncemede bırakıyorlar.Bunu açıkçası siyasi sebeplerle yaptıklarını düşünüyorum artık ben.Ali Koç umarım başkan seçilemez,en tepenin ve kamu bürokrasisinin iyice antipatisini kazandı,bu durumda gelip çatıp şirketlere sirayet etmeye başladıki en tehlikeliside bu.Aristokrat ve kuralları olan koç aileside buna söz geçiremiyor olsa gerek ama artık ne yapar ne ederler bu adamın kamuoyunun gözünün önünden epey süre uzak tutulmasında holdingin selameti için büyük fayda var.Bu arada ben kendimde fenerliyim ama bu Aliyi günahım kadar sevmiyorum,fenerbahçe taraftarınıda politize etti,eskiden kadıköy moda sahil oradan koç un marinaya yürümekten büyük keyif alırdım,Kadıköy sahilde parkta elimde kahvem kitabım çok keyifli olurdu,artık Kadıköyde eski Kadıköy değil,her tarafta değişik marjinal tipler doldu.Neyse herkese keyifli haftasonları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Daha önce de yazmıştım. Ali Koç FB nin başkanlığını bırakmadığı sürece Stellantis işi sürüncemede kalır ya da akıbeti meçhul olur. Ali Koç'un FB başkanlığı mevcut yönetim için potansiyel bir tehdit. Hele ki FB şampiyon olursa o zaman önünde durulamaz bir güç haline gelebilir. Bu nedenle başkanlığı bırakması için baskı olduğunu düşünüyorum. Bırakmadığı takdirde de ne Fener şampiyonluk yüzü görür ne de Stellantis işi tez zamanda sonuçlanır.

Sayfa 823/823 İlkİlk ... 323723773813821822823

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •