Sayfa 439/439 İlkİlk ... 339389429437438439
Arama sonucu : 3509 madde; 3,505 - 3,509 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Hayırlısı olsun. İnşallah en kısa sürede süreç tamamlanır ve beklentimiz karşılık bulur. Dün bir miktar daha eklediim. Ben üzerime düşeni yaptım artık sıra onda :)

2. 90 milyon dolar az para değil ülkeye döviz de gireceğini düşünürsek bence süreç hızlı ilerler

3. Tam aşağı yönlü oynaklık azaldı derken, %3 düştük 😂😂 İşleri güçleri gereksiz volatilite yaratmak

4. Bir Arena klasiği,birde bakmışız 45 üstü oluvermiş.
    Ytd.

5. Her ne kadar dosya evrelerinin farklı olma durumu olsa bile buna benzer bir devir müracatı incelersek yaklaşık bir fikir ediniriz diye düşündüm.

2019 yılında İyzico nun PayU tarafına devir işlemi,müracaat tarihinden itibaren yaklaşık 4 ay sürmüş.

Tabi evraklarda eksiklik olup olmaması kurulun toplanıp ön inceleme raporu hazırlaması vs vs bakalım bizde süreç nasıl ilerleyecek.

İyzico nun PayU ya devri için,
    25 Haziran 2019 tarihinde müracat yapılmış
    5 Eylül 2019 tarihinde karar verilmiş,
    6 Kasım 2019 tarihinde karar yayınlanmış.

Paynet in İyzico ya devri için 22 Mayıs 2024 tarihinde müracat edildi.

2019 yılında PayU, İyzico'yu 165 mly Usd ye satın almıştı.Usd kuru yıl içerisinde 5.15 - 5.95 bandında hareket etmişti.
    Paynet devir işlemlerinin günümüz şartlarına göre daha hızlı bitebileceğini düşünüyorum.

Ama dediğim gibi dosya evreleri aynı olmayabilir,süreç farklılık gösterebilir.
    Kendi adıma en azından süreç uzarsa bunalma katsayımı dengeli yayabilirim artık.

Kaynaklar:

1)https://www.rekabet.gov.tr/Karar?kar...f-f98dfe8b2fbf

2)Foreks Haber Merkezi
    Paynet'in iyzi Ödeme'ye devrine ilişkin Rekabet Kurulu'na başvuruda bulunuldu
    22/05/2024 17:16:58
    Paynet Ödeme Hizmetleri AŞ’nin sermayesinin tamamının ve tek kontrolünün iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri AŞ tarafından devralınmasına ilişkin Rekabet Kurulu'na başvuruda bulunuldu.
    Foreks Haber Merkezi (*[email protected]*)

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Tavsiye verecek düzeyde değilim.

Sayfa 439/439 İlkİlk ... 339389429437438439

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •