Sayfa 392/392 İlkİlk ... 292342382390391392
Arama sonucu : 3135 madde; 3,129 - 3,135 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Sayın Regal sisteminize lafım yok ancak hisse seçiminiz yanlış olmuş galiba.sürekli düşen hissede nasıl al sat yapıyorsunuz merak ediuorum açıkçası..
    Hisse günlük
    %2 aşağı yada yukarı giderse,
    siz ya alırsınız
    ya da satarsınız.
    hisse düşerken de çıkarken de
    siz para kazanırsınız.
    endeksle işiniz olmaz

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Sayın Regal sisteminize lafım yok ancak hisse seçiminiz yanlış olmuş galiba.sürekli düşen hissede nasıl al sat yapıyorsunuz merak ediuorum açıkçası..
    aslında sizde söylüyorsunuz. sürekli düşen hisse diye. Sürekli düşüyorsa demekki sürekliliğin gereği çıkıyor demek ki,
    evet cante bist 50 ye alınmıştı çok hareketli olduğu için. ama daha sonra .geri gitti. buna rağmen çok iyi ...
    bunu anlamak için 5 dakikalık analize çok hareket eden hisseyi seçer onda uygularsınız.

3.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Hisse günlük
    %2 aşağı yada yukarı giderse,
    siz ya alırsınız
    ya da satarsınız.
    hisse düşerken de çıkarken de
    siz para kazanırsınız.
    endeksle işiniz olmaz
    Bende aynı yöntemi bir altkoinde uyguluyorum. Hemde $ bazlı yatırım.

Arkadaşlar nasıl yani düşüşte stoploss yapmıyormusun diyorlar. Ben bu yönteme yıldıztozu adını verdim. Bazen sert rüzgarlarda çöltozu oluyor.

Ben değil tahta yapıcı düşünsün, trendi kim, nasıl kırarsa kırsın
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Bende aynı yöntemi bir altkoinde uyguluyorum. Hemde $ bazlı yatırım.

Arkadaşlar nasıl yani düşüşte stoploss yapmıyormusun diyorlar. Ben bu yönteme yıldıztozu adını verdim. Bazen sert rüzgarlarda çöltozu oluyor.

Ben değil tahta yapıcı düşünsün, trendi kim, nasıl kırarsa kırsın
    stop loss keriz silkelemenin prof adı.
    borsanın dibi tavanı vardır. stoploss ne la..
    tekkişilik blogchain olacaksın...
    aynen

5. Açığa satış tüm hisselerde yasak

6. Sayın cinali bu yöntemde açığa satış yapmıyoruz.

Önce belirlediğimiz bir kademeden bir miktar mal alıyoruz. Parçalı olarak % 2 kademelerle yukarı satış yazıyoruz.

Fiyat aşağı yöne hareket ederse her % 2 düşüşte bir birim mal alıyoruz, bu mallarıda %2 yukarıya satış yazıyoruz.

Satmak için almamız, almak için satmamız gerekiyor. Gerisi kolay fiyat insin çıksın, insin çıksın. Belirlediğimiz bant aralığında ne kadar iner çıkarsa bizler için o kadar iyi.

Kriptoda mesai saati, hafta tatili yok. Kur riskim yok. Riskim aracı kurumun batması yada işlem yaptığım altkoinin luna örneği gibi işlem dışı olması. Veri için ücret ödemiyorum. İşlem komisyonu kotam yok. Bir müddet sonra yatırdığım miktarıda çektim.

Bilanço değeri, F / K , kar zarar madem hisselerde gerçek olarak fiyatlanmıyor
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Sayın cinali bu yöntemde açığa satış yapmıyoruz.

Önce belirlediğimiz bir kademeden bir miktar mal alıyoruz. Parçalı olarak % 2 kademelerle yukarı satış yazıyoruz.

Fiyat aşağı yöne hareket ederse her % 2 düşüşte bir birim mal alıyoruz, bu mallarıda %2 yukarıya satış yazıyoruz.

Satmak için almamız, almak için satmamız gerekiyor. Gerisi kolay fiyat insin çıksın, insin çıksın. Belirlediğimiz bant aralığında ne kadar iner çıkarsa bizler için o kadar iyi.

Kriptoda mesai saati, hafta tatili yok. Kur riskim yok. Riskim aracı kurumun batması yada işlem yaptığım altkoinin luna örneği gibi işlem dışı olması. Veri için ücret ödemiyorum. İşlem komisyonu kotam yok. Bir müddet sonra yatırdığım miktarıda çektim.

Bilanço değeri, F / K , kar zarar madem hisselerde gerçek olarak fiyatlanmıyor
    borsada para kazanan robotların algoritmik yazılımı ana tema olarak bu.

Sayfa 392/392 İlkİlk ... 292342382390391392

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •