Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: OZYSR Özyaşar Tel ve Galvaniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,743

OZYSR Özyaşar Tel ve Galvaniz

OZYSR Özyaşar Tel ve Galvaniz

23-24 Mayıs (Perşembe-Cuma)
    10:30-13:00
    Fiyat 28,00₺
    31.200.000 Toplam Lot
    873.600.000 tl Arz Büyüklüğü
    Halka Açıklık %30,23
    İskonto Oranı %30,62
    Katılım Endeksine Uygun
    T1+T2 Kullanılabilir

Tamamen Eşit Dağıtım
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. ÖZYAŞAR TEL VE GALVANİZLEME NE İŞ YAPIYOR?
    Peki Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi A.Ş. ne iş yapıyor? İzahnameye göre şirket soğuk çekilmiş tel, yaylık tel, acsr teli, patentli tel, kaynaklı pat çit, galvanizli tel, halat, monotron, PVC kaplı tel, zırh teli, yassı tel, tavlı tel, yağlı balya teli, çubuk tel, helezon tel gibi malzemelerin imalatı, alım ve satımı ile iştigal ediyor. 1973 yılında kurulan şirketin başta sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere, tel ve tel mamulleri alanında katma değerli ürünler ürettiği; enerji, altyapı, kablo, otomotiv, yapı, tarım, mobilya, ambalaj, beyaz eşya, çevre ve güvenlik sistemleri sektörlerine hizmet verdiği belirtiliyor. Özyaşar Tel’in yönetim merkezi İstanbul’da. Üretim tesisi ise Silivri Değirmenköy’de konumlanmış. Şirketin sitesinde "Çokyaşar Halat, Çokyaşar Tel şirketleri Özyaşar Tel’in bağlı ortaklıklarıdır. CWI Arnavutluk, Özyaşar Tel'in iştirakidir" bilgisi verilmiş.

Ekonomist'ten alıntı

3. Onur Yüksek Teknoloji'ye olan düşük katılım ve herkesin istediği kadar alması nedeniyle talebimi 333 lota yükselttim.

Bakalım bu nasıl olacak?
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

100 lot istedik 51 lot gelmiş hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by sawkolik Yazıyı Oku
    Onur Yüksek Teknoloji'ye olan düşük katılım ve herkesin istediği kadar alması nedeniyle talebimi 333 lota yükselttim.

Bakalım bu nasıl olacak?
    geldimi 333 lotun
    ben 50 istedim 50 gelmiş

6. Özyaşar Tel ve Galvanizleme San. A.Ş. (OZYSR) Halı halka arzında katılımcılara beklentilerin üzerinde hisse dağıtımı yapıldı. Halka arzda katılımcılara azami 51 lot hisse dağıtımı yapıldı.

7. 2 bilemedin 3 de vınnn mantıklı gibi bunda
    ..

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •