Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
Siz ne zamandır ve ne sebeple CMBTN'dasınız bilmiyorum ama özellikle CMBTN hissesinde MACD, grafik, Teknik Analiz sayesinde ben burdayım. Kim haklı kim haksız önemli değil. Ancak cevabını yakında görmek nasip olur sanırım. Herkese bol kazançlar...
Saygıdeğer Yalvaçlı Hemşerim,
Her şey kitaplardaki gibi olmuyor. Ben bu hisseye 2009 yılı Ekim ayında bulaştım. 2019 yılı Ocak ayında 10.000 lot Cmbtn hissemi 29,00 TL ortalama fiyat ile zararına satarak kurtuldum. 1 ay içinde Nibas hissesinden tüm zararlarımı da telafi ettim. Diyeceğim şudur ki değerli hemşerim, Cmbtn hissesinde Spekülatör ne derse o olur. MACD, Grafik, Sermaye Artışı, Kar/Zarar vs. bunlar yalan yanlış ve boş şeylerdir. Bu kağıt yükselecek belki, ama bizim hiç tahmin bile etmediğimiz bir zaman ve Spek istediğinde yükselecektir. Bu da ne zaman olur, ben bunu görebilir miyim bilmiyorum. Ancak şunu biliyorum ki, bu hisse 28,xx li seviyelere düşerse, ben buradayım, bekliyorum ve inadına tüm paramı bu hisseye yatıracağım. Çünkü bu hissede boşu boşuna 10 yılımı, çoluğumun ve çocuğumun nafakasını boşu boşuna heba ettim. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Herkese bol kazançlar dilerim. Yatırım Tavsiyesi Değildir...