ben de nacizane bir kaç şey eklemek isterim ki, hektaş benim için hala özel. hala uzaktan fiyatına finansallarına borcuna bakıp üzüldüğüm bir şirket.

kimse kimseyi suçlamasın yukarıda merseyin dudunun yazdıkları gibi bir büyüye kapıldık.

elim 51 den satmaya gitmedi hala neden o hisse kapıldık bilemiyorum.

şimdi 15 den alıcı yok nerdeyse... sermaye olmuş 2.8 milyar hala yüksek bedelli isteyenler oluyor kaç yapalım mesela ?

ortada borç var kötü yönetim var ve en önemlisi güven kaybı var. bu daha kötü bir durum. iki sene içinde oyak öder borcu hadi 5 olsun ama güven gelir mi? onu bilmem bilemem.

duduya da bişey demem oradaydım arşiv orada çok uyardı çoğumuz sessizleşip sattık gittik. ama kalanlar da çok oldu. tüm kalbimle şirketin eski vizyonuna dönmesini istiyorum.

oyak da o potansiyel var ama ben ümitli değilim. hatta ben de artık oyak şirketi almıyorum. koç ve bi kaç yeni enerjiler belki bakarım. oyak ın güven vermesi için önce ereğli den başlaması lazım bence ne alaka demeyin lütfen.

şirketin bir yıl daha bu seviyelerde olacağı sanki göze çarpıyor ama bilemeyiz belki bi dalga, halka arz yeni yatırım satış belki.... tohumdan çok büyük haber belki....

herkese bol kazanç..