Sayfa 154/335 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Bak hocam, o günleri de şimdiyi de iyi takip ediyorum. Sadece yaygara yapmayı sevmiyorum. Mesleğim gereği arşive ilgim vardır. O yüzden bana kendinizi anlatmamıza gerek yok.

Lakin şöyle bir durum var ki yüzleşmeniz lazım. Burada o kadar çok ahkam kesiyorsunuz ki size özelden elimdeki BSÖKEleri nereden satayım diye sordum. Bana cevabınız "benim elimde BATICİM var ve bu tip soruları yanıtlamam" oldu. Ben de prensiplerinize saygılayım dedim.

Elinizdeki hissenin değerlenmesini canıgönülden isterim. Zira komşuda olandan zarar gelmeze inanan birisiyim. Ama sizin elinizde olmamasına rağmen mütemadiyen bu sayfaya gelip BSOKE'yi olumsuzlayıp bizim gibi KYleri redirgin etmeniz bana hiç sağlıklı gelmiyor.

Daha da ilginci, siz ne zaman bunu yapsanız arkanızdan mutlaka bir kişi daha sizi takip ediyor...

Bu durumdan siz keyif alabilirsiniz ama şahsen ben almıyorum. Naçizane tavsiyem elinizdeki seneti yüksetmeyenlerle ait oldukları forumda cebelleşin. Çünkü burada yaptığınız bizi uyarmak değil tam tersi rahatsız etmek.

Bırakın batacaksak batalım. Ama tacizi kesin artık.

Siz dahil herkese bol kazançlar diliyorum.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

2. Şu yukarıdaki yazınız bile benim ne kadar düzgün bir insan olduğumu anlayana gösterir.Tüm yazıları okuyor olsaydınız iyice yukarıdaki yazıyı zaten yazmazdınız.Kim kiminle ne cebelleşmesi BSOKE - BTCIM birbirinden ayrılması bilimsel olarak imkansız 2 şirkettir.Kusurumabakmayın ama yazdıklarımın çoğunu ya okumamışsınız ya anlamamışsınız.

BTCIM BSOKE nin % 75 ine sahipken yazınız çok ilginç olmuş.Neyi kimi kötülemişim.Hele bir de sizi alkışlayan arkadaş var.2,60 ta uçuyor kaçıyordu Gap var dedim ne oldu?Hey gidi günler.Bak ben birileri gibi özelde ne cevap veririm ne de özelde yazılanları çok lehime bile olsa kullanırım.Size tavsiyem bir durun iki nefes alın önce yazılanları okuyup iyice anlayın.

Buralarda en büyük pazarlamalar özelde döner.Özelde sizin bana satacağınız yeri bile sormanız büyük hata.Bende bilmem anlatabildim mi?Diğer yazan arkadaşa da kendim kadar kefilim hodri meydan.

ve belki gözden kaçırdınız birilerinin iddia ettiği gibi bu 2 şirketin birbirinden gece ile gündüz gibi ayrılmasına imkan yok.Hodri meydan öyle işkembeden örnek vermek yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Şu yukarıdaki yazınız bile benim ne kadar düzgün bir insan olduğumu anlayana gösterir.Tüm yazıları okuyor olsaydınız iyice yukarıdaki yazıyı zaten yazmazdınız.Kim kiminle ne cebelleşmesi BSOKE - BTCIM birbirinden ayrılması bilimsel olarak imkansız 2 şirkettir.Kusurumabakmayın ama yazdıklarımın çoğunu ya okumamışsınız ya anlamamışsınız.

BTCIM BSOKE nin % 75 ine sahipken yazınız çok ilginç olmuş.Neyi kimi kötülemişim.Hele bir de sizi alkışlayan arkadaş var.2,60 ta uçuyor kaçıyordu Gap var dedim ne oldu?Hey gidi günler.Bak ben birileri gibi özelde ne cevap veririm ne de özelde yazılanları çok lehime bile olsa kullanırım.Size tavsiyem bir durun iki nefes alın önce yazılanları okuyup iyice anlayın.

Buralarda en büyük pazarlamalar özelde döner.Özelde sizin bana satacağınız yeri bile sormanız büyük hata.Bende bilmem anlatabildim mi?Diğer yazan arkadaşa da kendim kadar kefilim hodri meydan.

ve belki gözden kaçırdınız birilerinin iddia ettiği gibi bu 2 şirketin birbirinden gece ile gündüz gibi ayrılmasına imkan yok.
    Tam da anlatmak istediğim buydu zaten. Sürekli birilerine hodri meydan, beni konuşturmayın, ben sizi biliyorum vs vs...

Hocam ben size ne batıçim ile bsökenin bir ilişkisi yok dedim ne de dürüst değilsiniz dedim. Ama batıçimden alamadığınız hırsınızı batısökeden almaya çalışmayın diyorum. Burası o sayfa değil. Adres yanlış...

Lütfen bu manasız atışmaya devam etmeyelim. Taşımadığınız bir hissenin forumunu da bu vesileyle kalabalıklaştırmayalım...

Alkışlayan sayın Milagras da en az kendim kadar güvendiğim bir forum arkadaşımdır. Bilginize...

5. Bende diyorum ki reelde tanımadığım herkese mesafem vardır tecrübe ile sabit.Konuşurum konuşursam birileri altında kalır.Efendilik bende kalsın ama siz dikkat edin güvendiğiniz dağlara kar yağmasın.Şimdilik benden bu kadar.

Bu şirketin % 75 i BTCIM in BSOKE taşımama gerek yok burada yazmak için.Belki farkında değilsiniz. BTCIM ödenmiş sermaye 80 mln tl.BSOKE için bedelli de BTCIM kasasından yaklaşık 130 mln tl çıktı.Yani varsayımınızı üzerine kurduğunuz düşünceniz geçersiz.Benim burada yazı yazmaya herkesten çok fazla hakkım var buna emin olabilirsiniz.

Bekliyorum tahtadakiler sizi hadi bana inat gücünüz varsa kopartın tahtayı bugün görelim.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende diyorum ki reelde tanımadığım herkese mesafem vardır tecrübe ile sabit.Konuşurum konuşursam birileri altında kalır.Efendilik bende kalsın ama siz dikkat edin güvendiğiniz dağlara kar yağmasın.Şimdilik benden bu kadar.

Bu şirketin % 75 i BTCIM in BSOKE taşımama gerek yok burada yazmak için.Belki farkında değilsiniz. BTCIM ödenmiş sermaye 80 mln tl.BSOKE için bedelli de BTCIM kasasından yaklaşık 130 mln tl çıktı.Yani varsayımınızı üzerine kurduğunuz düşünceniz geçersiz.Benim burada yazı yazmaya herkesten çok fazla hakkım var buna emin olabilirsiniz.

Bekliyorum tahtadakiler sizi hadi bana inat gücünüz varsa kopartın tahtayı bugün görelim.
    Senin efendiligini yesinler...

7.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Senin efendiligini yesinler...

Niye ne oldu bir şüphen mi var?Bu cümleyi de iyi oku çok güvendiğin o şirketin var ya o bedelliyi bir 6 ay daha çok zor yapardı.Bil ki benim efendiliğimden gecikmedi.Şimdi done koyabiliyorsan koy buna karşı ortaya.Sanıyorsanız burada yazı yazarken hedefim sizsiniz çok yanılıyorsunuz.Benim tüm mesajlarım suyun başında kim varsa ona.Şimdi hepinize hayırlı bol kazançlar diliyorum.

8. Sayın Ali Sami Yen bu soruyu size soruyorum.Cevap vermesenizde yazdıklarımı çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim ;

Şimdi BTCIM 8,50 lerde uçacak kaçacak yazsaydım.Sonra siz beni ya dur arkadaş daha geçen 6,20 ydi diye uyardığınızda da size de gider yapsaydım.Sonra 7,20 de size gelip ne olacak bu BTCIM in hali diye özelden sorsaydım.Siz de bende bilmem ki dediğinizde olsun ben zaten 8,40 verdim 7,30 geri aldım yazsaydım.Mesela hakkımda ne düşünürdünüz.Peşine de BTCIM in hikayesi çok güzel tek hikayesi olan şirket deseydim sizde bana senin hayatın hikaye olmuş dermiydiniz.

Birilerine burada icazet BTCIM de de terse kürek talimatı verilmiş.O yüzden burayı rahat bırakmam.bu mesajımı suyun başındakine yazıyorum.Bu iki şirketi birbirinden ayrı düşüneni elimden geldiğince üzerim.

Hiç mi vicdanınız sızlamıyor sizin başınıza Orascam çorabını öreni ödüllendirirken.Vay arkadaş biz size ondan bile daha büyük kötülük yapmışız demek.

Amin demeye kalkıştığınız işi iyice gözden geçirmenizi tavsiye ederim.Bak ben çevirdiğiniz dolapları hiç yemiyorum.

Burada herşeyi çok bildiğini iddia edenler bu şirketin zamanında 3,4 mln lot BTCIM hissesine 23 mln dolar verip aldığını şimdi o hisselerin 6 mln dolar civarı olduğundan da mı haberleri yok.Biz BTCIM i savunurken aslında buradaki şirketi de savunmuş oluyoruz.Ama buradaki bazı arkadaşların derdi başka.Öyle olmasa bize gider yapmazlardı.

Sayfa 154/335 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •