Sayfa 375/709 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Keyifler iyidir inşallah. Çakmışlar bize cezayı, giremedik bir kaç gün foruma. Maşallah makina kıpırdamaya başlamış. Şairin söylediği gibi “Çok süründün, ayağa kalk MAKİNA!”

Yatırım tavsiyesi değildir!
    O vermeden, Sen ver eline!

3. Şıkışa sıkışa bi hal almıştı inş sürekli olur ytd

4. Ben sattım artık yükselir mi bilinmez. Maliyetim 2.09 idi. Aşağıdan maliyetleniceksem girerim. Kalanlara bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by borsaci89 Yazıyı Oku
    Ben sattım artık yükselir mi bilinmez. Maliyetim 2.09 idi. Aşağıdan maliyetleniceksem girerim. Kalanlara bol kazançlar
    Ortak daha karpuz kesecektik, erken çıkmışsın. Yolun açık olsun ortak. Bol kazançlar!

6. 2,21 i kırarsa hedefi 2,32 olur.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

7. şu da dursun bir kenarda. zamanında yaptığımız bir hesap idi. Faydası olsun belki birilerine.

Not : Malım yok

@İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

8.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Ortak daha karpuz kesecektik, erken çıkmışsın. Yolun açık olsun ortak. Bol kazançlar!

Acil bir nakit ihtiyacı hasıl oldu. Onu da zarardan nihayet çıkan Maktk dan çıkarayım dedim. Bu git gelleri ne yazıkki de çok gördüm. Artık çıkarsa kaçan balık büyük olur. Bir süre düşerse diğer hisselerden yapacağım satışla yine almaya devam ederim. Sanki bu sefer yönü yukarı yaptı gibi ama bu kaçıncı bunu düşünmem o ayrı

Sayfa 375/709 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •