Sayfa 28/814 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 217 - 224 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by isaacx Yazıyı Oku
    herkes bir çalı bulmuş bekliyor herhalde))

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    )) aynen

2. bekle bekle sabır taşı olduk

3.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    )) aynen
    sn. airforce.. sirketin 13 marta kadar aciklayacagi bilanco ile resim netlesir mi? fikriniz nedir? teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by FARUK Yazıyı Oku
    bekle bekle sabır taşı olduk
    Önceki nickin neydi çıkaramadım

5.  Alıntı Originally Posted by isaacx Yazıyı Oku
    sn. airforce.. sirketin 13 marta kadar aciklayacagi bilanco ile resim netlesir mi? fikriniz nedir? teşekkürler
    Dostum bilanço tirt şahsen bilançodan birşey beklemiyorum, bekledigim 2 şey var 1. Si bilanço ile birlikte gelecek olan bağımsız denetçi görüşü ve dipnotları merak ediyorum 2. Si bilanço gelmesi ile birlikte atılacak adımların hızlanıp resmin netleşmesi benim bilanço ile ilgili beklentilerim bunlar yoksa kâr zarar bi etki etmez şahsi görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi içermez...

6.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Dostum bilanço tirt şahsen bilançodan birşey beklemiyorum, bekledigim 2 şey var 1. Si bilanço ile birlikte gelecek olan bağımsız denetçi görüşü ve dipnotları merak ediyorum 2. Si bilanço gelmesi ile birlikte atılacak adımların hızlanıp resmin netleşmesi benim bilanço ile ilgili beklentilerim bunlar yoksa kâr zarar bi etki etmez şahsi görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi içermez...
    17 subattaki haberde mali tablolar dikkate alinarak basvuru yapilmasi karari alindigi icin bilancodan ipucu cikar mi acaba diye düşünmüştüm ben de. cevabiniz icin tesekkurler.

7.  Alıntı Originally Posted by isaacx Yazıyı Oku
    17 subattaki haberde mali tablolar dikkate alinarak basvuru yapilmasi karari alindigi icin bilancodan ipucu cikar mi acaba diye düşünmüştüm ben de. cevabiniz icin tesekkurler.

Eğer bir ipucu çıkacaksa bağımsız denetçinin raporunda çıkar oda bilanço ile birlikte gelecek bekliyoruz bakalım bilanço gelsin zaten tahsisli başvurusunu en kısa sürede yapmazlarsa baya bi rahmet okuruz kendilerine asla ytd

8. Bilaçosununda hissesininde şirketininde allah bildiği gibi yapsın çok az kaldı ağzımı fena bozacağım ytd

Sayfa 28/814 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •