Sayfa 134/538 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Problem olan konuları; avm tarzı bısey yaratmak istiyorlar. Henuz bu konular soru işareti, gec kaldılar
    Kulelere bır-2 ay önce carrera fitness geldi.
    Avm olayı yavaş kaldı

Halka açıklığı arttımı ne kadar olmuş

3. Herkese iyi geceler....forum şenlendi....

Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    şimdi ben yanlış mı bakıyorum.6 aylık kar bende 165 milyon görünüyor.şimdi yıllık hadi 250 milyon kar yazdı.bunun yüzde 70 i 175 milyon yapar.Hisse adedi 3.113.448 adet ise hisse başı 56 tl temettü yapıyor Allah Allah ben yanlış mı bakıyorum ya.
     Alıntı Originally Posted by ıcetea Yazıyı Oku
    birazını genel giderler adı altında tırpanlarlar, birazı yedek akçe olarak ayrılabilir.bu iki kalemde bahsettiğiniz rakamın yaklaşık % 25'ine denk gelir.bu olası rakamlar üzerinden kalır geriye yaklaşık 140 milyon tl.varın hesabı siz yapın.ancak benim kendimce yaptığım öngörüde asgari 8-10 tl aralığında bir temettü beklentim var.hisse bugünkü fiyat üzerinden 10 tl temettü verse ertesi gün 0,05'den açardı.bunun bu deli hareketleri bundan olsa gerek.yürümeden koşmayı öğrenmeye çalışıyor o da olmuyor tabi.daha bist'te 10 aylık bir bebek msgyo.yavaş yavaş yürüyecekte koşacakta.biraz hiperaktif kerata .
     Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Abi 8-10 tl temettu ne demek ben köşe olurum o zaman sadece temettu ile yaşarız biz yahu.Arkadaş bu hisse cevher cevher.
    Yine uçmuşsunuz,ne içiyonuz sizler bizede söyleyin.
    Sizi kim görevlendirdi?

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Sizi kim görevlendirdi?

YTD
    Sizin görüşünüz nedir hocam.beklentiniz ne bu hissede.kar beklentisi , temettü beklentisi vb.tesekkurler

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Sizi kim görevlendirdi?

YTD
    seviyen ve formun yine yerinde.asıl seni kim görevlendirdi de her somut ve pozitif yazıya bile sabaha karşı saat:02:50 demeyip cevap yetiştiriyorsun.nöbetçi katip gibi.vay arkadaş ne msgyo imiş yahu.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

7. malları insanca almıyorlar ki , pasifte alımlar beklese bu kadar volatilite olmaz

adamlar aktiften alım yapıyor , kademelerde fazla pasif alım yok

sanki mallar kaçacak , insanca alım yapın

8.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    malları insanca almıyorlar ki , pasifte alımlar beklese bu kadar volatilite olmaz

adamlar aktiften alım yapıyor , kademelerde fazla pasif alım yok

sanki mallar kaçacak , insanca alım yapın
    katılıyorum sayın zeytin.alacak olan tahtayı bozmadan alsa ortada hiçbir sıkıntı kalmayacak.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Sayfa 134/538 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •