Sayfa 131/214 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
Arama sonucu : 1707 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    merak ettım hocam niçin almazsınız sebep acıklarmısınız.
    TAVhl nin en büyük karı AHL den geliyor..karının %50 sinden fazlası...o 2018 de gidecek..gerçi tazminat verecekler ama 18 ay değerleme süresi tanımışlar ki bana gelmez..Ereğli ise bence bu iyi bilançoyu fiyatladı...hem ereğli hemde isdmr...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    bu arada ben hisseleri indirgenmiş nakit akım yöntemine göre hesaplıyorum fiyatını...ASELSAN HARİÇ

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    ben olsam tavhl ve eğergliyi şimdi almam...
    Sistem ne derse alacağım hocam. İlk alımlarımi yaparken de "119 dan tüpraş alıyorum manyak mıyım" "3 liradan alıp 5 liradan sattığım eregli buralardan alınır mı" diyordum. Ama aldım ve kazandırdı. Kafa rahat.

Bakarsın iyi bilanço gelir ummadığımız hisseden. Ereğli ve tav olmaz. Onlar olur. Bu haliyle cemtas yerini garantilemiş gibi sadece.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by cesar Yazıyı Oku
    sistem ne derse alacağım hocam. Ilk alımlarımi yaparken de "119 dan tüpraş alıyorum manyak mıyım" "3 liradan alıp 5 liradan sattığım eregli buralardan alınır mı" diyordum. Ama aldım ve kazandırdı. Kafa rahat.

Bakarsın iyi bilanço gelir ummadığımız hisseden. Ereğli ve tav olmaz. Onlar olur. Bu haliyle cemtas yerini garantilemiş gibi sadece.

Sm-n910c cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayırlı olsun hocam...kötü hisseler değil ben sadece almak için beklerim..daha uygun fiyata..yoksa ömürlük hisse ereğli..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Bu arada sn.selkanın güzel bir yazısı var topiğnde..okumanızı tavsiye ederim... syg.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=11284&page=15

6. sn selkanın goruslerı guzelmıs duygusal bakmıyor olaya katılıyorum.

hazır bu konudan bahsetmısken bende 2018 yılı ıcın krız bekleyen tayfadayım.

bu duygusal bır yorum degıldır resımler bize neyi anlatıyorsa onu yorumladım YTD.

1-BİST 100 grafiği tepelerde
    2-FAİZ grafiği 2008 den berı ılk rekorunu kırdı.
    3-Dolar TL aynı dongusel davranıs
    4-Sp 500 rallyleri sonrası kriz cıkmıs
    5-abd hane halkı grafiğindeki tepelerde de kriz cıkmıs.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

7. Sevgili arkadaşlar program aboneliğimin son gününde süprizi yaptı banada.

Egeen yerine Froto koymuş.. ve son 4 ayı birden değiştirmiş. Sanki onlarda da froto varmış gibi hesap yapmış.
    O değil aldığımdan beri %10 yükselen egeeni çıkartıyor genel olarak tüm kağıtlar en kötü %8-9 yaptı. Bir tek TTRAK %0.33 yaptı bari onu çıkarda öyle al fotoyu bir işe yarasın..

Ben bu kağıtları zaten alırdım sıkıntı değil diyordum ama son dakika bu gol olunca açıkçası midem bulandı birazcık.

Sayfa 131/214 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •