Sayfa 215/538 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by eranıo Yazıyı Oku
    Akmerkez gyo ile kıyaslama yaparsanız! Hissebaşı karı 2 lira ödenmiş semaye msgyo ile nerdeyse aynı ve halka açıklığı da %18 buna rağmen hala bir diyeceğiniz varsa... YTD.
    Diyecegimiz msgyo en az 20 tl olmalıydı;) inş o günler görülür

Alıntı Originally Posted by chef Yazıyı Oku
    lanse edilen yerler gazete haberleri bunu da gozden kacırmayın

bilirsiniz proje tl ise bile haberler usd uzerınden yazılmıs olabilir

bilemiyorum

bişeyler ters gıdıyor ama
    dedıgım gıbı buradayız. bu fılmın sonunu görecem
    Dün yazdım sizinle yaptığım istişare de Yüklenici firma aynı zamanda bu şirketin en büyük hissedarı.Bilgi alma hakkınız var.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Zaten diritin spegi alır 1 tl den o satılmayan lotları. Heralde galip işlem yapıyodu bi ara onda..
    Diritin spegi alırsa satılmayan lotlari asıl dirit yukselirmi alacaksa bir beklentisi var demektir glryh bugun bedellide satamadigi lotları satısa cikardi 5 lot satılmis sadece diritte ayni olmaz isallah

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bir arkadas akmerkezi ornek vermis bende inceledim.bilgim olsun diye.sizlerinde gormenizde fayda olabilir.sermaye ve karlilik+ temettu sirketleri borsada ayakta tutandir.msgyo da boyle olacak diye kaide yok.insallah olurda zararda kimse kalmaz.tekrar hayirli geceler.y.t.d.

5. Anlaşıldı bazı arkadaşlar düşerken felaket tellallığı ile görevlendirilmiş. Yukarı giderken de Icetea diye bir başka vatandaş vardı o da öve öve bitiremiyordu! Kusura bakmayın bundan sonra her ikinizide engelliyorum... YTD.

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku

Bir arkadas akmerkezi ornek vermis bende inceledim.bilgim olsun diye.sizlerinde gormenizde fayda olabilir.sermaye ve karlilik+ temettu sirketleri borsada ayakta tutandir.msgyo da boyle olacak diye kaide yok.insallah olurda zararda kimse kalmaz.tekrar hayirli geceler.y.t.d.
    Akmerkez GYO nun bilançosu çok sade.İnşaat yapmıyor,tüm gelir kiralardan.borcu hiç yok.her yıl gelirini temettü olarak dağıtıyor.bu şirketle kıyaslamak ne kadar doğrudur bilemiyorum?(bilanço anlamında yazdım tabiki sektör aynı)

YTD

7. Çarşı kendi mülkü kira amaçlı bilançoda ne diye hangi kalemde kaç para gözüküyor ve arsalar kaç TL'den bilançoda hangi kalemde görülüyor kaç para olarak iki gözüm son olarak şirket borçunu son altı ayda kaç para ödemiş,kaça indirmiş ve hangi kaynaktan özellikle, bilgilendir bizi bir zahmet aydınlat forumu.....
    Kalben teşekkürler cevap verirsen eğer

ytd

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Akmerkez GYO nun bilançosu çok sade.İnşaat yapmıyor,tüm gelir kiralardan.borcu hiç yok.her yıl gelirini temettü olarak dağıtıyor.bu şirketle kıyaslamak ne kadar doğrudur bilemiyorum?(bilanço anlamında yazdım tabiki sektör aynı)

YTD
    Ben dim kesinlikle doğru olmaz.Maşallah her hisse işlem gördüğü fiyatın 3 te birine gelirse alırım modundasın.Bak sana söz bende hiç alasım yok ama ISGYO 0,4-0,45 olursa alıcam sırf senin hatrın için.

Arkadaşlar kusurabakmayın halka arz fiyatının altında günlerce işlem görmüş almamışsınız.5,5 almayıp 10-12 ye hisse alıp serzenişte bulunmak olmaz.Patron uyanık adam ne yapsaydı halka açılmadan önce kar ettirip % 25 vergi mi ödeseydi.

Sayfa 215/538 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •