Sayfa 86/205 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 681 - 688 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. [QUOTE=cayenne;1251132]Patron patron olsa neyse,kutiden bahsediyoruz..farkettiyseniz alın satın düşecek yükselecek demedim,sadece körü körüne herşeye inanmayın, nasıl ki metro alım yapıyormuş gibi görünüp mali caktiysa,şu an ky alıyormuş gibi bankalar üzerinden de topluyor olabilirler..vs Ben de net değilim tedirginim, patronun demeci killandirdi hepsi bu..[/QUO

Bu tur hisselerde mal dagitilacagi zaman ucu acik olumlu degerlendirilecek haber cikar. Bakiniz ihlas hisseleri. Hepsi cer cop. bu hisse de cop bence. Ona ragmen operasyon yapilmadan once belki alsam mi diye takip ettigim bir hisse. Artik bir daha ne zaman yukselir allah bilir.kar etmeyen kurumsal yonetimi olmayan hisselerden uzak durun. Kar etmeyen sirketler endex gumlediginde yada gumleme kokusu piyasaya yayildiginda parasutsuz duser. Su anda olan da buna benziyor.

2. Boşver değmez yoruma

3.  Alıntı Originally Posted by cayenne Yazıyı Oku
    Birde ara ara tipler gelip globalin haberini ısıtıp ısıtıp paylaşıyorlar ya, gülüyorum sadece
    arkadaşım ara ara tipler gelir derken herhalde bunlardan biri de benim.Zaten kağıdı almışız yukardan zarar diz değil gövde boyu.burda beklememiz için bir umudumuz olsun diye globalin haberini tekrardan yazdık belki ekstra bir bilgisi olan vardır düşüncesiyle.size göre burda ilk defa yazan biri bu kağıtta olamaz mı.ya da ne bileyim patronun adamı mıdır.maalesef bu tür düşünceler bizi bir yere götürmez. bu havada bunu satıp ne alacağım zaten giren girmiş afedersin.bir de başka bir yere gidip çarpılalım tam bitelim mi.mecburen bekliyoruz ve de bize umut verecek bizi gelecek için beklentiye sokacak en ufak bir haber bile azıcık moralimizi düzeltir.yoksa buraya haberi tekrar yazmakla ne kimseye al derim ne de alma derim.bu benim işim değil zaten.sadece bilgi paylaşmaktır amacım.inşaallah herkes bir an önce zararını çıkartır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Düşüyor düşecek satmak gerekti yapmadık bekleyeceğiz konu bu kadar net ve basit bura acayip acayip lüzumsuz yazı yazanlar gelir gider sıkıntı yok sonuna kadar yola devam kendi kararım

6. Yok mu grafik le son durumu ozetleyecek bir arkadas? Gerci grafikte bu tarz kagitlarda gosterge olmuyor ama en azindan bir fikrimiz olurdu

7. bu hisseyi en son 091 den satıp bera almıştım allah bereket versşn beradan güzel kazandım.
    bu hisse takibimde ama iş şeker tera icbct hissenin tepesine bindiler al sat yada sat al yaparak hisseyi düzenli şeklde aşağıya çekiyorlar.
    maliyeti 1 tlnin üzerinde olan kurumlarsa arada maliyet düşürmek için alsalarda korkup gün içinde zararına satıyorlar.
    1.40 yükaelişinde yaklaşık 10 milyon lot satıldı o lotları ucuz fiattan toplamadan bu hisseyi yükseltecek gibi görünmüyorlar.
    berada çıkış zamanım geldi pazartesi çıkmayı düşünüyorum alanda kazansın.
    ben galipin girdiği hisselerden sabrederek güzel para kazandım.
    pegyo mrgyo etyat eukyo euyo atlas avgyo bu hisselerden bir sepet yapmayı düşünüyorum.tabiki kademeli olarak.

8. evet arkadaşın yazdığı gibi hisseye satış baskısı yapıp kademeleri düzenli bir şekilde aşağı çekiyorlar bunu yaparken zannetmeyin kar yaptıklarını sürekli zararına işlem yapıldığı görünüyor cuma günkü kapanışı isteyerek 0,72 yaptılar hissede hacim oldukça fazla değil istenirse ilk baştan taban taban olarak düşürebilirlerdi ama yapmadılar bunun bence şöyle bir teorisi olabilir şimdi her gün düşen hisseyi ky dahil kimse alamıyor alanda satıyor bunun bir yerden sonra gerilen yay gibi açılacağını ama bunu yapanların lotlarını aldıktan sonra olacağını düşünüyorum kim bunlar takaslara bakıldığında net bir şekilde görünüyor teknik işlemiyor baskı tekniğide bozuyor

Sayfa 86/205 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •