Sayfa 193/788 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by moonhan23 Yazıyı Oku
    Yaptı Kardeşim 88�89 ikili dip yaptı hatta şimdi fincana çanağa kulp yapıyor. Yakında çanağa da sıçar. En son flama yaparken direği bize sokmuştu...
    oha ne guldum

2.  Alıntı Originally Posted by moonhan23 Yazıyı Oku
    Yaptı Kardeşim 88�89 ikili dip yaptı hatta şimdi fincana çanağa kulp yapıyor. Yakında çanağa da sıçar. En son flama yaparken direği bize sokmuştu...
    Kötü birşey söylemedik..teknik ten anlayanlar söyledi..yeni alacakların para yı en az ikiye bölüp aşağı kademeleri düşünerek almasını söyledik ..bunda kızacak bir şey görmüyorum.

VKİNG

3.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Kötü birşey söylemedik..teknik ten anlayanlar söyledi..yeni alacakların para yı en az ikiye bölüp aşağı kademeleri düşünerek almasını söyledik ..bunda kızacak bir şey görmüyorum.

VKİNG
    Sana neden kızayım başından demişşin teknikten anlamam diye, ben hisseye ve sahiplerine kızıyorum. Ama o dediğin şey ve bir çoğu şu anda mevcut oldu bittti. Mantıken gitmemesi için sebep yok ama patron istemeden olmuyor. Eski kanala geri döndü 2,12 stop 32...44...66 sıralı dirençler. 66 kırar 3 gün hacimli kalırsa üstünde bu hisse dikkat çeker aksi halde çöptür. Uçacak kaçacak diyenlerin ağzına kürekle vurun, topik ıssız bu güzel hisse sosyal medyada dillendirilmiyor bu da iyi ve en önemlisi gün içinde doldur boşalt yapıyorlar hem de zarar yazarak bu da iyi zira spek hareketi böyle olur enseyi gene de karartmadan çok hayal kurmadan temkinli bekleyin . Stopa riayet edin dirneçlere uyun sağlıcakla kalın

4.  Alıntı Originally Posted by moonhan23 Yazıyı Oku
    Sana neden kızayım başından demişşin teknikten anlamam diye, ben hisseye ve sahiplerine kızıyorum. Ama o dediğin şey ve bir çoğu şu anda mevcut oldu bittti. Mantıken gitmemesi için sebep yok ama patron istemeden olmuyor. Eski kanala geri döndü 2,12 stop 32...44...66 sıralı dirençler. 66 kırar 3 gün hacimli kalırsa üstünde bu hisse dikkat çeker aksi halde çöptür. Uçacak kaçacak diyenlerin ağzına kürekle vurun, topik ıssız bu güzel hisse sosyal medyada dillendirilmiyor bu da iyi ve en önemlisi gün içinde doldur boşalt yapıyorlar hem de zarar yazarak bu da iyi zira spek hareketi böyle olur enseyi gene de karartmadan çok hayal kurmadan temkinli bekleyin . Stopa riayet edin dirneçlere uyun sağlıcakla kalın
    Eyvallah kardesim cok saol

5.  Alıntı Originally Posted by moonhan23 Yazıyı Oku
    Uzun süre dipleri bulamamış bir hisse ortada grup içi şirketler sermaye artışı yaptı.ittfh de sermaye tavanını yukarı .cekti...artık bundan sonrası ne olur hisse sahipleri karar verecek ..bu beklemede en iyi yol kendim için aşağı düşünerek parayı 3 e bölüp kademeli almak.

VKİNG

6.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Uzun süre dipleri bulamamış bir hisse ortada grup içi şirketler sermaye artışı yaptı.ittfh de sermaye tavanını yukarı .cekti...artık bundan sonrası ne olur hisse sahipleri karar verecek ..bu beklemede en iyi yol kendim için aşağı düşünerek parayı 3 e bölüp kademeli almak.

VKİNG
    Sende haklisin kardes paranin hepsini yatirinca cok bekleyebiliosn !!! Ama ittifak dillenir yakin zamanda diye dusunuyorm

7.  Alıntı Originally Posted by ittifakzede Yazıyı Oku
    Hilmoceko yorumlarıyla hissenin nabzını tutuyordu. Tekrar yorumlarınızı bekliyorum.
    rakı sofrasındaki arkadaşının yaptığı hakarete karşılık verdiğim için 1 ay ceza vermiş yönetici, herkeş adalet der uygulamaya gelince tıss önce kendine bakacan sonra başkasına laf edecen öyle değilmi uşağum neyse şimdi bunu yazdım diye gene 1-2 ay alırız, sorundeğil, 2,19 maliyetli hisselerim duruyor gerekmedikçe yazmayacağım artık,

8. Sn berk06 kardesim senin ustadlar 2li dio beklerken ittifak uctu gitti

Sayfa 193/788 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •