Sayfa 620/1001 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    3,8416 ya kadar geri çekilebilir ytd.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

2. Yabancı fonların tatile girmesi için yarın son gün. Anlaşılan oki akşam pazarı , kapatıyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    BİST neden kuru artıran bir kararla yükselir ki?

Ya da olumsuz değil olumlu etkilenir?

4. Şu yazıları okurken sanki fanatik futbol takımı taraftarlarını okuyorum. 3 haftadır 4 tl beklenirken 3,88 yeterli oldu.

Bende Merkez bankasının faiz artışını, buyurun buradan (4 tl yakın rakamlar) alabiliyorsanız alın dolarlarınızı diye anlıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    3,8416 ya kadar geri çekilebilir ytd.
    3,83-3,84 zaten dipti gece 3,81 e vurup HO y değirdiller o gece almak zaten imkansızdı ben 3,94 e kadar çıkış devam eder diyorum az dinlenir 4 e gider yada 4,10 a buralar dikkat bölgesi olur bu arada paritede tobo çalışılacak gibi yıl sonu 1.23 hedefim var

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    MB bu kararla ne İsa'ya ne Musa'ya yaranabildi...

Mutlu etmek istediği kesim bile mutsuz...

Karaktersiz, omurgasızinsanların kısa vadeli ve ben merkezli hesaba dayanan kararları hep böyle olur.

Bu tür insanları da baskıcı yönetimler yaratır...

Şimdi konuştursan bir çok argüman söyleyecektir.

Finans ve ekonomi konuları böyledir zaten.

Herkesin söyleyecek bir şeyleri bulunur daima.

Uzman olmak da gerekmez.

Kartvizitinde "Economist" yazan o kadar adam tanıdım ki bu ülkede.

Eee...

Varın bakın tarım teknikten çok ekonomi konulu fakülte yüksek okul var...

1970 yılında Ordudonatım okulunda ilk gün içtimada okul komutanının kızgınlıkla suratımıza bağırdığı gibi:

"Ne işe yararsınız siz lan!"...
    Madem bir işe yaramıyoruz bizi niye zorla asker yapıyorlar o da işin diğer tartışılıcak yönü. Beni zorla askere alıp bana hakaret edeceklerine bıraksınlar ne işe yarayacaksam onu yapayım. Aslında herkes ne işe yaradığını bilse asker yapması gerekeni , Mb başkanı, başbakan, cumhurbaşkanı ,vs herkes yapması gerekeni bilse ülke şimdikinden daha iyi bir yerde olurdu.

Dolar akşama kadar 3.85 e geri çekilirse benim için şaşırtıcı olmaz. Ama gece ne yapar onu bilemem.

Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    .. bende bildim, bende bildim.. dun gece, "dolarda yükseliş kacinilmaz" dedim. .. heyt beee.! sarı tenekelerim yüzümü kara çıkarmadı.
    merkez anlaşıldı. bit.!. bit.. coin bit.!
    Valla bitcoin i kaçırdık ama bu saat ten sonra Tl de durmaktansa Bitcoin de kalmak bile daha mantıklı geliyor insana.

Sayfa 620/1001 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •