Sayfa 89/428 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 705 - 712 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Borsadan cok iyi anladiginizi soyluyorsunuz.ancak galipin hisselerinden de cikmiyorsunuz. Borsadan iyi anlayanin harekelerine benzemiyor.

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mükemmel bir yorum

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dikkatli olmak lazım...

VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. (VAKFN) hisse senedinin teminatı aşağıdaki gibi değişmiştir.

Aynı zamanda; 3 ay süre ile Brüt Takas Uygulamasına geçmiş olup, İnternet işlemlerine kapatılmıştır.
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by soulslayer Yazıyı Oku
    Bu lanet işbankası kafayı yemiş.Dün aldığım hisseleri satabilmem için lanet şubelerine gitmem gerekiyormuş.Yani şubeye gidip orada 2 saat sıra bekleyecekmişim.Sırf bu banka yüzünden bugün satamadım diye 2000 tl zarar var.Yani bu bana işbankasının verdiği zarar.
    Evet arkadaşlar cuma günü kağıt 2,95 iken telefonla isbankasını arayıp satmaya çalışmıştım ama bana şubeye gelip yazılı talimat vermeden satamayacağımı söylemişlerdi.Az önce aradım yine aynısını söylediler.Satmam için şubeye gidip yazılı talimat vermem gerekiyormuş.
    Şu fiyata bakarmısınız, bu saatten sonra satsam ne olur satmasam ne olur, zararım 3000 tl'yi geçti.Peki kimin yüzünden tabi ki isbankasının yüzünden.Bunları mahkemeye vermem lazım arkadaşlar..

4. 2.28 de 85bin var

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by soulslayer Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar cuma günü kağıt 2,95 iken telefonla isbankasını arayıp satmaya çalışmıştım ama bana şubeye gelip yazılı talimat vermeden satamayacağımı söylemişlerdi.Az önce aradım yine aynısını söylediler.Satmam için şubeye gidip yazılı talimat vermem gerekiyormuş.
    Şu fiyata bakarmısınız, bu saatten sonra satsam ne olur satmasam ne olur, zararım 3000 tl'yi geçti.Peki kimin yüzünden tabi ki isbankasının yüzünden.Bunları mahkemeye vermem lazım arkadaşlar..
    Aslında böyle bir şey olmaması lazımdı. Ama bana sorarsan senin için belkide hayırlı olacak . Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by soulslayer Yazıyı Oku
    Ah be abicim borsaya girmişsin bir hata vakfn almışsın tepelerden 2 hata , brütün kurallarını bilmiyorsun 3 hata, araştırma

yapmıyorsunuz hata 4, geçen gün yazmıştım son 3-4 ayda brüte giren kağıtların forumlarına girip bir okuyun diye onuda

yapmamışsınız. allah yardımcınız olsun. 2 ay önce bende dirit te yakalandım bende iş bankası kullanıyorum bankamatikten

çok rahat alım satım yaptım sende yapabilirsin. birçok arkadaş bununla ilgili yazı yazmıştı oralarda,

biraz çaba harcasaymışsınız, neyse üzüldüm durumunuza

saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Aslında böyle bir şey olmaması lazımdı. Ama bana sorarsan senin için belkide hayırlı olacak . Ytd
    dirit 1 ay sonra telaşla sattığım rakamın 1,5 katı üstünü gördü, tabiki kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

tekrar ediyorum briütteki kağıtları bankamatikten alım satım yapabilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Ah be abicim borsaya girmişsin bir hata vakfn almışsın tepelerden 2 hata , brütün kurallarını bilmiyorsun 3 hata, araştırma

yapmıyorsunuz hata 4, geçen gün yazmıştım son 3-4 ayda brüte giren kağıtların forumlarına girip bir okuyun diye onuda

yapmamışsınız. allah yardımcınız olsun. 2 ay önce bende dirit te yakalandım bende iş bankası kullanıyorum bankamatikten

çok rahat alım satım yaptım sende yapabilirsin. birçok arkadaş bununla ilgili yazı yazmıştı oralarda,

biraz çaba harcasaymışsınız, neyse üzüldüm durumunuza

saygılar
    Perşembe günü aldım akşamına brüte girdi gözüm.Yakınımda bankamatik yok malesef.Fiyat zaten her dakika değişiyor.Yani zaman her şey demek.Bankamatige veya subeye gidene kadar taban yada tavan oluyor.Bu duruma mutlaka çözüm getirmeleri sart.
    Bilgi için tesekkür ederim..
    Son düzenleme : soulslayer; 20-03-2017 saat: 11:40.

Sayfa 89/428 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •