Sayfa 127/774 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Atsiz Yazıyı Oku
    Hemşehrim halen buradasin valla sendeki sabira hayranım. Ben tekrar alım yaptım bugün inş doğru yerden girmisimdir...ytd

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Inat ettik topragim valla spegin kansizina denk deldik seni burda gormek guzel insallah dogru yerden almistirsin... gerci bir topikte bizim gibi aglayis sizlanislar basladiysa alim yeridir derler 😂

SM-A500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by xxx_44 Yazıyı Oku
    Inat ettik topragim valla spegin kansizina denk deldik seni burda gormek guzel insallah dogru yerden almistirsin... gerci bir topikte bizim gibi aglayis sizlanislar basladiysa alim yeridir derler 😂

SM-A500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İlk hedefimiz, tam müşteri memnuniyetidir. Avrupa'nın önemli üreticileri arasındayız. Müşteri memnuniyeti için ürünlerimize yedek parça yanı sıra 2 yıl işçilik garantisi de veriyoruz. Değişik coğrafyalara uygun genişletilmiş yeni ürünler ile portföyümüzü büyüterek hizmet vermeye başladık. Şu anda dünyada 20.000 ürünümüz garanti kapsamında trafikte dolaşıyor. Norveç-Cezayir gibi farklı iklim koşulları için üretim farklılıklarımız ve opsiyonlarımızın olduğu ürün gamımız mevcuttur. Hedeflerimizden bir tanesi de Mercedes-Benz Türk tedarikçisi olmak
    *Sadece, bir bölümü, ben beklerim, Bera, nesi varki bu fiyatlar da.... Ytd

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dün %2,5 giden endekste 2,30 altına sarkıtmadı bilinçli olarak çünkü daha alıcı bulması lazım . Bugün endeks biraz gevşesin hem 2,30 altına vermeye hazır.Endeksi falan umursadığı yok tek derdi kağıdı verebildiği yere kadar verip uzun bir süre sonra bedavadan geri almak

5. 2.36 da takoz koymuş, o Rus

Satıcı alıcı sanki dengeli gibi.mevcut fiyattan alıcı daha istekli fakat 2-3 kademe yüksekte satıcı çok fazla

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Tahta yapici beceriksiz ancak gommeyi biliyor .Buralarda tuttugu sürece mal kaybedecektir.Elindeki malı kaptirida kurtuluruz ınş.

8. Dün alanlar, bugün çakıyor, ne kar yaptılarsa

Sayfa 127/774 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •