Sayfa 410/651 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Gerçekten yazılıp çizilene inanılmaması yönünde yazınız çok iyi örnek olmuş.
     Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    Bu forumlarda yazılıp çizilenlere güvenmemek için en canlı örnek bu arkadaşın yazısıdır. Yeşil yatırım, bu gün açıklama yapmış başvuru sonucu henüz cevaplanmadı diye fakat arkadaş hiç çekinmeden ana pazara geçti diye yazmış. Buyrun yorum sizin olsun... ytd.

2. İflas ertelemeyi kaldıran yasa tasarısı Meclis’e sunuldu. Buna göre artık şirketler iflas erteleme yerine en fazla 23 ay sürecek kurtarma anlaşması yapacak. Hâkimler ve Savcılar Kurulu, iflas ve konkordato konusunda uzman asliye ticaret mahkemesini bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren iki hafta içinde belirleyecek.

3. Bugün deneme amaçlı 0.26 ya alış verdim. Verici maşallah.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Almayın ortaklar bizim aldiklarimiz bize yeter artarda. Biz aldıkça onlar satacak onlar için fiyatın bir önemi yok yeterki alıcı olsun. Bakın mango ya patronların mal boşaltma hareketi 12 kurusta olmuş onlar için önemli olan satacak birilerini bulmaları

5. alan satan atan yok mu?

6.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Almayın ortaklar bizim aldiklarimiz bize yeter artarda. Biz aldıkça onlar satacak onlar için fiyatın bir önemi yok yeterki alıcı olsun. Bakın mango ya patronların mal boşaltma hareketi 12 kurusta olmuş onlar için önemli olan satacak birilerini bulmaları
    Kesinlikle, hala ellerinde mal var, biz almaya devam ettikçe ellerindeki mal bitecek ve hiç düşünmeden kottan çıkacaklar, 1 lot bile almanın bir anlamı yok..

7. Normalde bu balderes'in elinde 13 milyon hisse olması gerekmiyor mu? Hisse satışına dair kapta hiç haber görmedim ben.

Sayfa 410/651 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •