Sayfa 230/689 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 5505 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Dün akşam gazeteci ve yorumcu turgay demir galatasarayın %99.9 avrupa kupalarından men edileceğini iddaa etti. Mart ayında belli olur dedi. Gs mali yapası ve bir önceki yönetimin uefa ya yanlış bilgilendirmr yapması söz konusu imiş. Bu durumda 2. Lik de önemli hala gelir.

2. böyle o.ç olduğu sürece bu kağıt bi yere gitmez bu kadar aç bi spek yoktur heralde

3.  Alıntı Originally Posted by ali35 Yazıyı Oku
    böyle o.ç olduğu sürece bu kağıt bi yere gitmez bu kadar aç bi spek yoktur heralde
    böyle spek türü ilk defa görülmüştür...

4. Günsonu

Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

5. Aylardır söylüyorum bunlar gibi aç orman çocuklarını görmedim kağıdın içine ettiler bukadar olmaz isteseler 6 dan 7 den pazarlayabilecekken 3 lerden her isteyene mal vermelerinin mantıkla alakası yok.Birileri aralarında sidikmi yarıştırıyor anlaşamadılarda kavgamı ediyorlar anlamadım gitti.İki kere şampiyon olmuş Ş.L de başarılı olmuş bilançoda kar getirmiş hisse buralarda olamaz bu kadar hikayeyi çöpe atmalarının sebebi nedir vallahi aklım almıyor aklıma tek gelen şey borsanın daha önce görmediği kadar büyük Orman Çocukları olmaları geliyor. YTDeğildir.

6. Kağıt şampiyon olsada gidecek gibi değil... bu hafta resmen 8 puan aldı ama hala cuma günkü kapanış fiyatında.. hiç önemli değil.. elimdeki kagıtları emekli ikramiyesi niyetine saklarım acelem yok..

netturko Guest
    ya hala kâğıtta yabancı olduna inanan VARMI yabancı altında city den malları kim satıyor sag cepten sol cebemi koyuyor zerrre güven bırakmadı lar..

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    ya hala kâğıtta yabancı olduna inanan VARMI yabancı altında city den malları kim satıyor sag cepten sol cebemi koyuyor zerrre güven bırakmadı lar..

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    city satıyor, iş yatırım topluyor...mal boşaltıncada tam tersi oluyor..bir cepten bir cebe doğru tespit...bu adamların yatırımları bu 2 kurumda..tahminim 12-20 milyon arası lotları var buradaki ağaların...ayrıca yabancıların bu kağıdı şampiyonlar ligi 2. -3. hafta oynandıktan sonra terkettiğine inanıyorum...tamamen spek ve biz bizeyiz...fazla ruh olmadığı için yeni yatırımcı da düşmüyor...
    BEN AÇIKÇASI BU TEMPONUN ŞAMPİYON OLSA DAHİ SÜRECEĞİNİ, ONU BİLE PİRİMLEMEYECEĞİNE İNANMAYA BAŞLADIM..ne dersiniz?

Sayfa 230/689 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •