Sayın Nordstren ve sayın muzaka, öncelikle selam ve sevgileri iletirim,
Bu hisseye yatırım yapmayı düşünüyorum, çok kıymetli bilgilerinize ihtiyacım var, cevaplayabilirseniz çok sevinirim,
Hisse yakın zamanda gözüme takıldı, incelemeye başladım, finansalları çok iyi hissenin, C grubunda işlem görüyormuş, bu hisse ne zaman C grubuna girdi? Dolaşımdaki pay %1,06 mı gerçekten? hissenin daha önce piyasa yapıcısı varmıydı? C grubundan çıkmak için FDP değerinin 10 milyon TL.ve üstü olmadı gerekiyor, B grubuna geçmesi icin 15 TL.gibi bir fiyata ulaşması gerekiyor ki cok zor bir durum bu hatta imkansız gibi bu sene icin düşünürsek, hiç yatırımcı iliskileri ile gorusebildinizmi B grubuna geçiş aşamasını, firma hiçbir şey yapmayacak mi C den çıkmak icin? Kısa ve orta vade icin beklentileriniz nedir bu hisse icin?
Almak istiyorum bir yandan, diger yandan da hissede hiç hacim yok, sürekli düşüş var, birde alım yapmak istersem örneğin 10 bin lot hangi fiyatı yazmam lazım ki düşük fiyattan gelsin, hiç C grubu hisse almadım da, beni aydınlatırsanız bu hisse icin şimdiden çok teşekkürler,