Sayfa 18/520 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 137 - 144 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. şimdi adam tavandaki lotları anında çekse elindekileri birden tabana koysa 2,56 ya kadar yapışsa buralardan alanlar yüzde 50 zarar edecek mi? yine kim kazanacak bu uyanık metro kazanacak. çünkü adamların maliyeti 2,50 nin altında birde yukarıdan baya karlı onca lot sattılar. galibin hisseleri uzaya gitse yine girmem, çünkü açıkça kumar. tutturan seviniyor yakalanan ağlıyor.

2. Bende bugun lotlarimi kaptirdim.

3. Sabırla bekleyip turnayı gözünden vuran arkadaşları kutluyorum.1.50 lerden o kadar niyetlendim olmadı.bu fırsat bir daha zor gelir.güle güle harcayın.

4.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Sabırla bekleyip turnayı gözünden vuran arkadaşları kutluyorum.1.50 lerden o kadar niyetlendim olmadı.bu fırsat bir daha zor gelir.güle güle harcayın.
    usta zararim az olsa bende oralardan satip kacardim nasip herkese bol kazanc

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Keske herkes galip gibi olsa acikcilar degilmi bizi surekli zarara ugratiyolar simdide onlar ne cektigimizi belki anlarlar

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Galip bu yakalarsa öpmekle kalmaz

7.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Baltaş Yazıyı Oku
    elindeki malın yüzde 15 i tutarını söylediler bana. yani 30 bin tl lik mal vardı. 4500 tl, bir de dün kapatamadığım için hafta sonu giriyormuş araya 3 günlük 15,500 tl kesilecek dendi. piyasada mal yokmuş, hepsi galipte olduğu için,yüksekten veriyormuş. zaten 10 bin tlside bugünkü yükselişten eridi. bugün tavan bozulmazsa alamazsam yarınki yüksek açılışta 30 bin toz olduğu gibi 5-6 bin daha içeri girmiş olacağım. Bu açık olayı pis bir şey galibin kağıtlarında asla yapmayın. 3,02 den açığa sattığım için para tamamıyla eridi şu an.
    Ramazan Bey,

Üstüme vazife değil ama bence aracı kurum sizi kazıklamaya çalışıyor. Şuanda ödünç pay piyasasında %1000 ile 4 günlük ödünç veriyorlar. Bu şu demek,
    30000 tl *gün sayısı * faiz oranı + aracı kurum komisyonu ödemeniz gerekir 4 günlük ödünç almak için.
    Yani 30000* (4/365) * (%1000) + aracı kurum komisyonu
    = 3300 tl + aracı kurum komisyonu. Yani 15500 alırlarsa 12000 i cebe atacaklar. Bence bu konuda aksiyon almalısınız.
    Son düzenleme : myway; 01-03-2018 saat: 14:10. Sebep: satır kaymış

8. Arkadaşlar tavanda ne kadar alıcı var

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 18/520 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •